Kategorie: Články

ERBIA OPEN GOLF TOUR 2011

Tour je organizována jako "fee turnaje". Po celý den bude bude zajištěno celodenní pohoštění a rovněž i doprovodný program. Jako vždy v našich turnajích budou připraveny krásné ceny od našich partnerů, a nebude chybět ani tombola ze score card všech přítomných a její hlavní cena, kterou je tradičně víkendový pobyt od některé z našich partnerských CK.


Turnaje jsou samozřejmě otevřené i pro hráče z jiných golfových klubů, nejen ERBIA G.C.
Přihlásit se mohou všichni golfisté, kteří splňují tyto podmínky: dovršených 20 let věku a platný hcp.
Jako zápisné do naší Tour zaplatí každý hráč při svém prvním hraném turnaji jednorázově k 200,- Kč .
Členové golfového clubu ERBIA toto zápisné neplatí.
Soutěžit budeme v kategoriích : 0 – 18 18,1 – 28 28,1 – 36 37 – 54
Cena za turnaj se bude pohybovat v rozmezí 1.600,- Kč až 2.100,- Kč dle daného hřiště. Všechny turnaje jsou na našich nejlepších mistrovských hřištích a převážně ke konci týdne nebo o víkendu. V ceně je započítáno fee, celodenní pohoštění (snídaně,svačina,oběd) a startovné.

Na turnaje je nutno vyplnit přihlášku na níže uvedených stránkách.

Přihlašování je již otevřené na www.erbiaopentour.cz , www.erbiagc.cz. Postupně zde naleznete i bližší informace a aktuality z naší Tour.

První turnaj je již 10. května (výjimečně úterý) na Karlštejně. Start bude postupný ze dvou jamek od 9.30 hod. Cena tohoto turnaje je 1.600,- Kč. Pokud budete mít požadavek na sestavení flightů, nezapomeňte to uvést do poznámky v přihlášce na turnaj, když to bude jen trochu možné, rádi vyhovíme. Podrobnější informace a dispozice k turnaji tomto turnaji zašleme koncem dubna.

load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaVYBRANÉ NOVINKY

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2022 zakončila turnajem v Berouně

17.01.2023 | Články

V roce 2022 vládlo v naší tour krásné hřiště v soukromém klubu ROYAL GOLF CLUB BEROUN, kde jsme odehráli celkem 4 turnaje. Ale nechyběly ani Karlovy Vary, Albatros, Dýšina, Konopiště a Mladá Boleslav.

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.