Kategorie: Články

Zájezd na lyže - Itálie

Pro ty z nás, které mají rády také zimní lyžování je připraven zájezd do Italských Dolomit. Tento rok nás pojede téměř 60 a z toho je také velký počet našich potomků a přátel a proto se určitě můžeme těšit na hodně hezkých, i když výjimečně negolfových zážitků.


Odjezd : sobota 29.01.2005
Příjezd : sobota 05.02.2005

Ubytování je reservováno v lyžařském středisku Campittelo di Fassa v apartmánových domech Alfred, Olimpia a Il Mondo a Monte Pallidi. Tyto apartmány jsou v centru tohoto střediska, vzdálené asi 150 m od gondoly, která vyveze lyžaře nahoru na sjezdovky. Apartmany jsou kompletně zařízené včetně kuchyňského nádobí, takže je možno se stravovat jak doma tak i v restauracích , kterých je dostatek. V centru jsou také obchody jak s oblečením, tak i pekař, masna a pod. A také je zde malý obchodní dům. Pouze je nutné si s sebou vzít jídlo na sobotu večer a na snídani v neděli, protože všechny obchody jsou v neděli zavřené. Obchodní dům otvírá až v neděli v 16 hodin, kdy je možno koupit potraviny již na příští den. V apartmánech není povlečení, takže je nutno si vzít povlečení a ručníky vlastní a také pro první den i čistící prostředky.
Za poplatek je možno si povlečení půjčit v ubytovací kanceláři, kde se také za každý apartmán platí 100,- euro záloha, která je vrácena zároveň s klíči při odjezdu z důvodu, aby bylo možno překontrolovat stav apartmánu při opuštění. Byty musí být uklizené. Úklid je též možno si za poplatek objednat (cca 60 euro). Příjezd není nutný do 18 hodin jak je zvykem, klíče budou u pí. Chrpové v Residenci Alfred v pokoji č. 7, ve II patře, takže je možné přijet i později a zde si také vyzvednete permanentky na lyžování. Klíče je možno si vyzvednout od 16 hodin.

Cena apartmánů :
pro 4 - 5 osob : 580,-     pro 6 - 7 osob : 840,- euro

Cena permanentek - 6 dní lyžování celý areál :
dospělý : 170,- euro     děti : 120,- euro (nar. po 27.11.88)

Permanentka Dolomiti Superski platí na celou oblast pro celkem 450 lanovek a 1220 km sjezdovek. Kvůli dětské permanentce musí být ofocena přední strana pasu, aby bylo vidět datum narození. Permanentka platí od neděle 30.1. a je opatřena chipem. Zároveň s platbou musí být dodán přesný jmenný seznam osob, které jsou v apartmánech ubytovány. Veškeré dostupné informace o ubytování a lyžařských podmínkách je možno najít na internetu pod adresou : www.ladina.net a www.DolomitiSuperski.com

Přeji všem hezký pobyt a těším se na setkání v Campitellu - Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.

Pozvánka turnaj KARLŠTEJN – 18.9.2020

09.09.2020 | Články

Zveme vás na náš další turnaj, který se odehraje na Karlštejně v pátek 18.září. Tento turnaj je v našem kalendáři uveden jako LUCKY DOUBLE, což znamená, že do celkových výsledků o týdenní pobyt v tureckém Beleku s golfem od CK Snail Travel budeme počítat z tohoto turnaje navíc dvojitý počet netto stabl. bodů.