Kategorie: Články

Informace k cestě zájezdu na lyže Itálie

CESTA - ITALIE - CAMPITELLO PRAHA - směr - ROZVADOV - WEIDEN - REGENSBURK - MNICHOV INNSBRUCK - BRENNER - BOLZANO - ORA - CAVALEZE - MOENA POZZA DI FASSA - CAMPITELLO


Za hranicemi se držet směr Weiden a dále na dálnici směr Regensburk. Při objezdu kolem Mnichova je potřeba dávat pozor a již před Mnichovem sjet na dálnici směr Salzburk, ale dále již se řídit ukazateli na Innsbruck a potom dále až na Brenner. Zde projet a stále směr Bolzano a teprve za Bolzanem vyjet z dálnice při sjezdu, který se jmenuje O R A .

Od dálnice vede cesta nahoru a potom již je široká silnice, která vede až do Campitella. V Campitellu jeďte stále rovně a vlevo uvidíte malé centrum s obchody a přes můstek stále rovně a po pravé straně je veliké parkoviště a u něj jsou Residence Il Mondo, Olimpic a Alfred. Tyto domy jsou viditelné z hlavní silnice, která potom vede dále do Canazei. Residence Monte Pallidi se nachází nad centrem u kostela.

Cesta je dlouhá z Prahy až do Campitella přibližně 690 km. Dálnice vede až do Ora, kde se z ní sjíždí. Poslední úsek, který vede z Ora až na místo, je přibližně 70 km.

Zde popsaná cesta je nejjednodušší tím, že vede stále po dálnici, samozřejmě existují i jiné možnosti (kolem Garmisch P.Kirchen a dále na Innsbruck) a také dřívější odbočení z dálnice před Bolzanem nahoru serpentinami až do Campitella, a je na zvážení, kdo si jakou cestu vybere.

Přeji šťastnou cestu a těším se na setkání v Campitellu - Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.

Pozvánka turnaj KARLŠTEJN – 18.9.2020

09.09.2020 | Články

Zveme vás na náš další turnaj, který se odehraje na Karlštejně v pátek 18.září. Tento turnaj je v našem kalendáři uveden jako LUCKY DOUBLE, což znamená, že do celkových výsledků o týdenní pobyt v tureckém Beleku s golfem od CK Snail Travel budeme počítat z tohoto turnaje navíc dvojitý počet netto stabl. bodů.