Kategorie: Články

Náš Vánoční turnaj

Hned od brzkých ranních hodin se v pondělí 20.12. scházely první golfistky na svůj letošní Vánoční turnaj. První skupina, která startovala již v 8.00 hodin zahájila hezkými výsledky na simulátorech ve hře na 12 jamek a poté si změřila své síly na malém kursu, kde se odehrávalo 6 jamek a bylo hned vidět, kdo si v průběhu uplynulých týdnů našel čas na trénink i na tomto zrádném malém hřišti.


A tak to šlo po celý den až do 18 hodin, kdy byl turnaj ukončen. Ukončení ovšem předcházel napínavý souboj mezi Ivetou Uhrovou a Janou Pospíšilovou o třetí a čtvrté místo, kdy nakonec při rozehrávce zvítězila Iveta Uhrová. V celkovém pořadí se umístily : v kategorii 0 - 25 : I. místo Renata Dědková - 71 ran, II. místo Daniela Konířová 72 ran a III. místo po rozehrávce Iveta Uhrová 75 ran. V kategorii 25,1-36+ZK zvítězila na I. místě Daniela Vlčková 81 ran, II. místo Iva Březinová 88 ran a III. místo Katka Tichá 90 ran. Malý kurs byl zrádný a mnohdy hodně pokazil výsledky. Při vložené soutěži Nearest to pin zazářila Hanka Čepová, která vyřešila všechno měření tím, že dala na 67 metrů Hol in one. O Longest drive se svedl také lítý boj - vedla Hanka Popelková s 181 metry ale Renata Dědková nakonec svůj míč poslala o l m dále tedy 182 m. Po celý den se o nás pečlivě staral personál baru s Ilonkou Syrovátkovou a tak nám nic nescházelo. Přišla také paní Lukášová od Mary Kay s nabídkou dekorační kosmetiky a naše spoluhráčky Ivana Kadavá a Iveta Michálková se postaraly o naše ruce a předvedly své umění malby na nehty, které provozují v nehtovém studiu Jana a Iva v Praze 4, Štúrova ul. 1282. Čekání proto nebylo nijak dlouhé a najednou bylo 18 hodin, soupeření bylo u konce a přišlo vyhlášení s vánoční nadílkou a slavnostním přípitkem sektu Freixenet od našeho partnera firmy Soare. Všechny hráčky obdržely od firmy Klimatex specielní ponožky spolu se slevovým poukazem na 20% v jejich prodejnách, od firmy Schwarzkopf Professional dárkový balíček s jejich výrobky a vítězky obdržely krásné ceny, mezi kterými nechyběly poukazy od společnosti Tee Time na Tee Time Pass v ceně l.000,- Kč za I. místo a poukazy na kadeřnické služby ve studiu Petit ve Školské ulici v Praze l pro první tři v kategoriích, krásné kalendáře s názvem naší Golf Tour pro rok 2005, které specielně pro nás již tradičně namalovala a nechala vytisknout naše Zdena Stejskalová, golfové vybavení a knížky od pana Borta z Driving Divoká Šárka, firma Monag v zastoupení Aleny Vargové věnovala také golfové kalendáře spolu s ostatními krásnými cenami, firma Gf+S v zastoupení Ivany Kociánové věnovala osušky a dárkové víno, firma Jupiter, která se zabývá výrobou ryze české kosmetiky věnovala dárkové balíčky svých produktů a krásné plyšové mascoty pro vítězky vložených soutěží, Nakladatelství a.ga.ma a Daniela Gaudlová věnovala 2 sady po 5ti výtiscích kompletních Průvodců po golfových hřištích a jako hlavní cenu pro nás připravila firma Whirpool mikrovlnou troubu. Tato byla losována ze všech scoore karet přítomných hráček a štěstí se usmálo i na Alenu Kotkovou, která ještě před zahájením nevěřila, že by mohla někdy něco vyhrát ....

Byl to hezký den a ještě krásnější večer prožitý v milé společnosti a poděkování patří všem hráčkám za účast a urputný boj, vedení Erpet Golf Centra, že nám umožnilo toto naše setkání uskutečnit, zaměstnancům Erpetu jak na recepci tak i na baru za to, že se o nás krásně starali, a v neposlední řadě všem našim partnerům, kteří nám věnovali ceny a díky tomu jsme mohly odcházet domů s krásnými dárky. Všem těmto našim partnerům a všem hráčkám přeji krásné prožití svátků Vánočních a do Nového roku hodně zdraví, štěstí, osobní spokojenosti a hodně golfových úspěchů.

Za Lady Paradise Indoor Golf Tour

Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.

Pozvánka turnaj KARLŠTEJN – 18.9.2020

09.09.2020 | Články

Zveme vás na náš další turnaj, který se odehraje na Karlštejně v pátek 18.září. Tento turnaj je v našem kalendáři uveden jako LUCKY DOUBLE, což znamená, že do celkových výsledků o týdenní pobyt v tureckém Beleku s golfem od CK Snail Travel budeme počítat z tohoto turnaje navíc dvojitý počet netto stabl. bodů.