Kategorie: Články

Náš výlet na Fontanu

I když oficielně naše letní Golf Tour skončila, přesto jsme chtěly ještě něco společně podniknout, a tak vznikl nápad výletu na jedno z nejkrásnějších hřišť v Evropě a tím je hřiště poblíž Vídně - Fontana. Od pondělka večer až do čtvrtka dopoledne, kdy jsme odjížděly domů, jsme si to opravdu užily. Ubytování i stravování v blízké restauraci bylo bez chyby, pochutnávaly jsme si jak na obřích krevetách, tak i na steacích z argentinského masa, byl pro nás připraven každý den teplý i studený bufet, a tak bylo trochu těžké si hlídat svoji váhu.


Celkový resort Golf clubu Fontana je ohromující, krásná klubovna, jezero, široké a dlouhé fairweie, veliké greeny včetně upravených cest a okolí. Na tomto hřišti jsme hrály v úterý, nakonec se počasí umoudřilo a po celý den bylo sice pošmourno, ale nepršelo. Také vítr, který zde působí největší potíže byl mírný. Když jsme večer spočítaly výsledky zjistily jsme, že ani v tomto nás toto hřiště moc nepokořilo - výsledky se pohybovaly nad 30 - 36 bodů. Ve středu jsme si jely zahrát na hřiště Enzelsfeld, které bylo pravým opakem Fontany. Toto hřiště počátkem minulého století postavil baron Rothschild, který nechal vykácet v hlubokém lese 18 jamek. V sedmdesátých letech jej potom poskytl veřejnosti a nechal přestavět od amerického architekta J.D.Harrise. Výsledkem je hřiště, které má úzké a dlouhé fairweie, různě kloněné a zatočené, často bylo velikým překvapením, kde vlastně míček po odpalu skončil (zde nám velmi pomáhaly naše treninkové motolské pondělky a tak nám hra z různých pozic nebyla až tak nepříjemná). Vytknout tomuto hřišti by se daly poměrně malé greeny. V každém případě je ale jisté, že toto hřiště bychom bez pomoci místních ani nenašly. Přesto, že byl všední den, bylo celé hřiště plné. Bylo zajímavé ve dvou dnech absolvovat hru na tolik odlišných hřištích.
Náš výlet byl hezký a doufám, že si jej v příštím roce zopakujeme, není nepravděpodobné, že si přímo na Fontaně odehrajeme i jeden turnaj na úpravu handicapu. Fotografie z našeho výletu co nejdříve zveřejníme na těchto stránkách v naší fotogalerii.
Děkuji paní Romaně Hatašové a Christianovi Dries ze společnosti Diamond Aircraft, kteří se o nás starali, a velmi pomohli s organizací celé cesty.

Za Lady Paradise Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.