Kategorie: Články

Turnaj Motol 20.9.2004

Již velmi brzy ráno kolem 7.30 hod. jinak ztichlé motolské hřiště ožilo ruchem připravovaného posledního turnaje ze serie Lady Paradise - Fit pro život Golf Tour 2004, který byl zároveň i zakončením pravidelných motolských pondělků pro hráčky od 25 let. Turnaj byl rozdělen na dvě části, v prvních dopoledních startech odehrála první polovina hráček a od 13 hodiny startovaly zbylé hráčky, které docházely až úplně večer, protože tentokrát to byl turnaj, při kterém jsme odehrály celých 18 jamek jako při ostatních našich velkých turnajích. Hřiště bylo dobře připravené, nálada a chuť do hry byla báječná a co bylo velmi důležité - počasí nám opět ukázalo svou vlídnější tvář a tak jsme hrály za krásného podzimního slunečného dne. Tentokrát hráčky po celý turnaj provázela i neodbytná televizní kamera, a tak se uvidíme dne 28.9. v jednom z pořadů o golfu, který vysílá kabelová TV Galaxie pravidelně v úterním podvečeru pod názvem Golf week.


V turnaji zvítězila na brutto body Iveta Uhrová s počtem 18 bodů, Nearest to pin vyhrála paní Broekhuisen Felicia a Longest drive Eva Tichá. V kategorii 0 - 25 zvítězila Sylva Bouchnerová, druhá byla Barbora Stárková a třetí Monika Karasová. V kategorii 25,1 - 36 zvítězila Ivana Svobodová, na druhém místě se umístila Ivana Kociánová a třetí skončila Jaroslava Mikešová. A v kategorii ZK zvítězila Milena Svejkovská, na druhém místě se umístila Miroslava Janků a třetí byla Renata Handlová.
Během celého dne hráčky využívaly bohatý doprovodný program a připravovaly se na závěrečné vyhlášení celé Lady Paradise - Fit pro život Golf Tour 2004, které se odehrálo za účasti zástupců Golf klubu Praha, zástupců Nadace Hanuše Goldscheidera a zástupců České golfové federace i ostatních našich partnerů, kteří nám pomáhali během trvání celé naší Tour. Součástí celého dne byla i tombola, která byla vyhlášena s tím, že výtěžek z této tomboly bude věnován na konto Nadace Hanuše Goldscheidera stejně tak, jako tomu bylo loňského roku. Hlavní cenou, a jistě velkým pokušením pro všechny, byla myčka na nádobí od firmy Bosch - domácí spotřebiče a i spousta jiných krásných cen věnovaných našimi partnery ve prospěch této akce. Z hlavní ceny se mohla po napínavém losování těšit Lenka Tenklová, která naši Tour pravidelně hraje již od prvních turnajů. Celkem mezi s sebou hráčky vybraly úctyhodných 17.750,- Kč které převzal člen Správní rady ing. Ivan Paggio. Také byly vyhlašovány vítězky Golf Tour 2004 a to ve všech kategoriích. A jak to dopadlo?
Kategorie 0 - 25 : Na prvním místě se umístila Monika Karasová, na druhém Martina Mannová a na třetím Iva Dvořáková. Kategorie 25,1 - 36 : Na prvním místě byla Sylva Bouchnerová, na druhém místě Vladislava Oupická a na třetím místě Daria Paggio. A v kategorii ZK zvítězila Zdeňka Hrdličková, na druhém se umístila Eva Steinerová a třetí skončila Daniela Vlčková. Pořadí ve všech těchto všech kategoriích ještě pokračuje, neboť celkem tuto Golf Tour v Motole odehrálo přes 90 hráček z různých klubů. Tyto výsledky jsou k dispozici na našich stránkách.
Byla vyhlašována i Skokanka roku, t.j. hráčka, která si v tomto roce nejvíce snížila svůj hcp a tou se stala Sylva Bouchnerová. Na počátku roku měla hcp 35 a při tomto posledním turnaji skončila na hcp 22,4, t.j snížení o 12,6 bodu. Jistě hezký výkon, a tato hráčka si na své konto připsala ještě jedno vítězství a to za nejvíce uhraných stablefordových bodů ve vybraných 5 nejlepších turnajích a za toto vítězství jí náleží putovní pohár Prezidenta Golf klubu Praha jako Celkové vítězce této Golf Tour. Ceny, kterých bylo mnoho, byly rozdány, napětí skončilo a všechny jsme mohly s chutí využít bohatého pohoštění, které bylo pro nás v klubovně připraveno. Letošní ročník Golfové Tour Lady Paradise - Fit pro život tímto turnajem na motolském hřišti sice skončil, neskončily však hezké vztahy a kamarádství, které celou naší Tour provázelo, a kdo si bude chtít přiblížit znovu naše turnaje, může využít rozsáhlé fotogalerie na našich stránkách www.golflady.cz.
Od listopadu začíná nová, zimní Golfová Tour 2004 - 2005, která se již pravidelně odehrává v pražském Erpet Golf centru a kde máme opět zarezervovány hrací časy na simulátorech každé pondělí od 8.00 do 14.00 hodin. Zájemkyně se mohou přihlašovat u pí. Chrpové na tel. č. 737287288.

Přejeme ještě hodně hezkých golfových zážitků a těšíme se na nové setkávání v Erpetu a i při jiných příležitostech, které pro hráčky pořádáme.

Za Lady Paradise - Fit pro život Golf Tour 2004

Marcela Chrpová a Natálie Redková


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.

Pozvánka turnaj KARLŠTEJN – 18.9.2020

09.09.2020 | Články

Zveme vás na náš další turnaj, který se odehraje na Karlštejně v pátek 18.září. Tento turnaj je v našem kalendáři uveden jako LUCKY DOUBLE, což znamená, že do celkových výsledků o týdenní pobyt v tureckém Beleku s golfem od CK Snail Travel budeme počítat z tohoto turnaje navíc dvojitý počet netto stabl. bodů.