Kategorie: Články

Turnaj v Mariánských Lázních

Další v pořadí již třetí zastávkou LADY PARADISE - FIT PRO ŽIVOT GOLF TOUR 2004 se třetí červencové pondělí stalo nejstarší osmnáctijamkové hříště u nás v Mariánských Lázních. Anglický král Edward VII. ho slavnostně otevřel 21.srpna 1905 a zároveň se stal zákládajícím členem klubu.


Pochmurně vyhlížející oblačnost hned od rána slibovala dlouhotrvající déšť, ale naštěstí asi po půlhodince se mraky rozplynuly a celý turnaj pak provázelo krásné slunečné počasí. Hřiště na první pohled nevypadá těžké, ale husté lesy, malé a dobře chráněné greeny a vodní překážky vyžadují velké golfové umění. Skvělé výkony většiny hráček prokázaly, že se s těmito nástrahami dokázaly vypořádat a mají stále stoupající formu.
O svačinu se tentokrát postarala společnost Crocodille, která dodala sendviče s příznačným jménem "Golf", a o žízeň hráček, tak jako v průběhu celé soutěže, se postaraly společnosti Pernod Rickard (voda Evian) a Pepsi (Gatorade). Stejně jako při minulých turnajích jsme si připily sektem značky Freixenet, který dodala firma Soare sekt.
V kategorii 0-25 zvítězily Martina Mannová (39 bodů), Jitka Pokorná Chizzola (37 bodů) a Martina Plachá (36 bodů). Vynikajících výsledků dosáhly také hračky v kategorii 25,1-36. Oupická Vladislava měla 47 bodů a snižovala hcp z 36 na 30,5, dále se umístila Paggio Daria, 45 bodů, snižovala hcp z 34,6 na 30,1, třetí byla Bouchnerová Sylva se 41 body, snižovala hcp z 27,5 na 25,2 (začínala sezónu s hcp 36!).
Nenechaly se zahanbit ani hráčky v kategorii ZK, kde si hned několik z nich uhrálo hcp. Zvítězila Jitka Izáková, druhá Petráňová Lenka a třetí Sýkorová Eva. Nejdelší odpal patřil Monice Karasové a nejblíže k jamce zahrála Martina Mannová. Celkovou vítězkou turnaje se stála opět karlovarská Dagmar Štiková z 19 brutto body.
Ceny hráčkám věnovaly Diner´s Club, Evian, vlasová kosmetika Kerastase, Soare sekt, Le Cygne Sportif. Ceny všem hráčkám, které se umístily do 15. místa věnovala společnost Calivita, která dodává potravinové doplňky a také kosmetické produkty. A jako pozornost pro každou z účastnic dodala společnost Goba krásné golfové ubrousky.
Po turnaji se hráčky mohly se obrátit o radu ohledně péče o vlasy na odbornici z Kerastase paní Dagmar Bílkovou.
Turnaj se zase vydařil a můžeme se všechny těšit jak na pravidelné pondělky v Motole, tak i na další velký turnaj 16.8.2004 na Konopišti. Za Lady Paradise - Fit pro život Golf tour 2004

Marcela Chrpová a Natalie Redková


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.

Pozvánka turnaj KARLŠTEJN – 18.9.2020

09.09.2020 | Články

Zveme vás na náš další turnaj, který se odehraje na Karlštejně v pátek 18.září. Tento turnaj je v našem kalendáři uveden jako LUCKY DOUBLE, což znamená, že do celkových výsledků o týdenní pobyt v tureckém Beleku s golfem od CK Snail Travel budeme počítat z tohoto turnaje navíc dvojitý počet netto stabl. bodů.