Kategorie: Články

Turnaj v Mariánských Lázních dne 19.7.02004

V pondělí 19.7. se uskuteční další z našich turnajů na hřišti, které jsme v naší Tour ještě nehrály a to v Mariánských Lázních. Soutěžit budeme opět v kategoriích 0 - 25 25,1 - 36 a ZK. Vložené soutěže jsou Longest drive a Nearest to pin.


Začátek turnaje bude již brzy ráno v 8.00 hodin a startovat budeme postupně z jamek č. 1 a č. 11. Startovní listina bude k dispozici na stránkách CGF a recepci klubu nejpozději v sobotu 17.7. Je pro nás připraveno pohoštění, hned ráno snídaně a po hře oběd a na přípitek sekt značky Freixenet od firmy Soare. Znovu se budeme moci poradit s odbornicemi na vlasovou kosmetiku Kerastaze. Jsme v jednání s klubem Schwahnhof, kde probíhá v úterý 20.7. ženský golfový den, můžeme se přihlásit a zahrát si i na tomto hřišti.
Z důvodu dovolené správce stránek nebudou v průběhu příštího týdne zveřejňovány nové informace o našich turnajích na těchto stránkách. V případě jakýchkoli dotazů volejte prosím p. Marcelu Chrpovou tel. 737287288 a Natalii Redkovou tel. 602315636. Za Lady Paradise - Fit pro život Golf tour 2004

Marcela Chrpová a Natalie Redková


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.

Pozvánka turnaj KARLŠTEJN – 18.9.2020

09.09.2020 | Články

Zveme vás na náš další turnaj, který se odehraje na Karlštejně v pátek 18.září. Tento turnaj je v našem kalendáři uveden jako LUCKY DOUBLE, což znamená, že do celkových výsledků o týdenní pobyt v tureckém Beleku s golfem od CK Snail Travel budeme počítat z tohoto turnaje navíc dvojitý počet netto stabl. bodů.