Kategorie: Články

Jak jsme hrály s dětmi v Benátkách

V sobotu 26.6.04 jsme se sešly na hřišti Resort Paradise v Benátkách nad Jizerou na turnaji, který byl uspořádán hlavně proto, abychom si mohly zahrát se svými potomky. I přesto se však mohly přihlásit i hráčky, které startovaly samy bez dětí.


Vedení hřiště nám vyšlo vstříc jak cenou fee, která byla pro naše hráčky značně snížená, tak i možností si zahrát nově otevřené a znormované jamky , které jsou převážně paar 4 a 5 a dlouhé přes 400 metrů. Jak pro naše hráčky tak i pro děti to však nebyl žádný problém a všichni dosáhli hezkých výsledků. V kategorii žen zvítězila Sylva Bouchnerová, na druhém místě byla Daria Paggio a třetí skončila Hanka Popelková. Z dětí byla nejlepší Lucie Hütterová , druhá Lucie Steinerová a na třetím místě skončil Josef Chrpa. Pro děti jsme připravily patovací soutěž, ve které se nejlépe umístila Lucie Steinerová, na druhém místě skončila Lucie Křepelková a třetí byl opět Josef Chrpa.
Ve funkci rozhodčího, který bděl ostřížím zrakem nad zdárným průběhem turnaje a vyhodnocováním výsledků se nám představil pan Jindřich Vlček a my mu za jeho pozornost děkujeme. Jak děti, tak hráčky obdržely hezké ceny a všichni jsme odjížděli s pocitem krásně prožitého golfového dne. Chtěly bychom v těchto turnajích pokračovat a tak se určitě na tomto hřišti opět znovu setkáme, možná už letos na podzim, aby nám děti ukázaly, co všechno se na svých prázdninových golfových pobytech naučily. Za Lady Paradise - Fit pro život Golf tour 2004

Marcela Chrpová a Natalie Redková


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.