Kategorie: Články

Jak jsme hrály v Karlových Varech

V neděli 20.6.2004 jsme odehrály další ze série našich turnajů na krásném hřišti v Karlových Varech. Přestože po deštivé sobotě bylo hřiště promáčené, výsledky byly velmi dobré, mnoho hráček se radovalo se snížení hcp, nejvíce Sylva Bouchnerová, které se podařilo snížit hcp o celých 6 bodů.


V kategorii 0 - 25 zvítězila J. Hůlová z GCDD , na druhém místě se umístila V. Knihová z GCKO a třetí byla J. Laubová z GCP.
V kategorii 25,1 - 36 zvítězila S. Bouchnerová z AGCC, na druhém místě se umístila H. Popelková z CMR a třetí byla E. Svátková z GCKO.
V kategorii ZK zvítězila D. Brázdová z GKČ, na druhém místě se umístila S. Lísková z GCKV a třetí byla D. Vlčková z GKL.
Vítězkou s největším počtem brutto bodů se stala D. Štiková z GCKV.
Turnaj byl pořádán ve spolupráci s vedením GCKV, pro účastnice byl před a po hře připraven bohatý raut a ani při doprovodném programu se jistě žádná nenudila, znovu se mohly poradit s odbornicí na vlasovou kosmetiku Kerastase.
Na hráčky čekal velký počet hodnotných cen až do osmého místa v každé kategorii a při závěrečné tombole se štěstí usmálo i na ty, které zrovna neměly svůj golfový den. Hlavním partnerem tohoto turnaje byla firma Le Cygne Sportif zastoupená ing. Libuší Vojáčkovou, která věnovala např. i mikrovlnou troubu pro vítězku s největším počtem brutto bodů a další hodnotné ceny. Po celou dobu naší Tour je dalším z hlavních partnerů společnost Diner´s club, také společnost Pernod Ricard se svou vynikající vodou Evian a tentokrát také i s karlovarskou Becherovkou, kterou dostaly všechny hračky při registraci aby měly čím oslavovat případné páry a birdie. Poděkování patří také společnosti l´Oréal (značka Kerastase, profesionální vlasová kosmetika), společnosti Pepsi (značka sportovních nápojů Gatorade), Douwe Egberts (káva), společnosti World Class, která provozuje fitnesscentra v Praze v hotelu Mariott a na Václavském nám. a věnovala všem hráčkám jednodenní poukázky na cvičení a také ceny pro vítězky v soutěžích nearest to pin a longest drive.
Poháry pro vítězky věnovala paní Iveta Uhrová a další hráčka Ivana Kociánová přinesla ceny do tomboly. Další ceny věnovala i firma Soare Sekt a i při tomto turnaji jsme si připily sektem značky Freixenet.
Velký dík patří vedení karlovarského hřiště a paní Šárce Argmanové, která pro nás zajistila veškeré služby i pohoštění z hotelu Pupp, přestože se bohužel právě tohoto turnaje nemohla zúčastnit. Všechny hráčky odjížděly s pocitem krásně prožitého dne a již nyní se těší na následující turnaj, který se odehraje v pondělí 19.7. na hřišti v Mariánských Lázních. Za Lady Paradise - Fit pro život Golf tour 2004

Marcela Chrpová a Natalie Redková


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.

Pozvánka turnaj KARLŠTEJN – 18.9.2020

09.09.2020 | Články

Zveme vás na náš další turnaj, který se odehraje na Karlštejně v pátek 18.září. Tento turnaj je v našem kalendáři uveden jako LUCKY DOUBLE, což znamená, že do celkových výsledků o týdenní pobyt v tureckém Beleku s golfem od CK Snail Travel budeme počítat z tohoto turnaje navíc dvojitý počet netto stabl. bodů.