Kategorie: Články

Vánoční turnaj v Erpetu

V pondělí 15.12.2003 se konal náš Vánoční turnaj v pražském Erpetu. Účast byla značná, turnaj odehrálo celkem 41 hráček a po celou dobu vládla hezká již trochu sváteční atmosféra. Boj to byl urputný, výsledky tomu naznačují, rozdíly byly vždy jenom o pár ran a hráčky musely ukázat své umění nejen na obrazovce, nýbrž i na malém kursu, tzv. dvorečku, kde se umístila jako nejlepší Monika Heřmanská.


V kategorii 0 - 25 se jako první umístila Iveta Uhrová (po velmi krásné hře, která byla napínavá již jen tím, že až do desáté jamky hrála neuvěřitelných - 3 ran), druhá Monika Heřmanská a třetí byla Knihová Věra z GCKO. V smíšené kategorii 25,1 - 36 + ZK první místo obsadila Jana Pospíšilová z GCP, druhá se umístila Marcela Chrpová a třetí místo získala Vopičková Ludmila. Hráčky obdržely od našich partnerů velmi krásné a hodnotné dary, o vánoční balíčky se svými produkty pro všechny hráčky a s cenami pro vítězky se postarala firma Schwarzkopf Professional, zastoupená panem Alanem Lohniským, firma Mary Kay prostřednictvím své managerky ing. Kateřiny Püribauerové předala v krásných taštičkách sady svých kosmetických produktů. Od paní Hany Bělohradové od firmy Zepter dostaly vítězky sadu nožů a i jiné ceny. Firma CT Group darovala pro vítězky dva poukazy ze svého nového projektu každý v hodnotě 4 fee na různých hřištích. Dále hráčky obdržely od p. Zdeny Stejskalové vtipné kalendáře s názvem naší Tour, ing. Ivan Paggio věnoval dárkové balíčky s kosmetikou a knihy o golfu, od paní Renaty Hawáz z firmy Bailine dostaly hráčky dárkový poukaz na dvě návštěvy v jejich zařízení, PhDr. Pavla Podskalská z firmy Lobby věnovala pro všechny hráčky pilníčky a krásné golfové ručníky. O závěrečný přípitek se postarala firma Soare, která je již dlouho naším partnerem a tak jsme si mohly připít na blížící se svátky. Poděkování patří všem zaměstnancům Erpet Golf centra, kteří se o nás celou dobu starali, a velký dík patří ing. Karlu Vopičkovi a Václavu Janouškovi za trpělivost a pevné nervy při průběhu turnaje. Byl to hezký turnaj, který byl zakončením naší Tour v tomto roce a již nyní se těšíme na setkání s našimi hráčkami při prvním turnaji v Erpetu v pondělí 12.1.2004.

Hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a stále více golfových úspěchů

přejí

za Lady Paradise - Fit pro život Golf tour

Marcela Chrpová a Natalie Redková


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.