Kategorie: Články

Erbia Open Tour po roce na Slapech

Erbia Open Tour po roce na SlapechLoňský turnaj naší Erbia Open Tour byl na Slapech vůbec prvním turnajem, který se odehrál na ucelené osmnáctce, ještě den před tímto turnajem se tehdy dodělávaly úpravy na druhé devítce. Takže jsme byli zvědaví, jaké změny se v průběhu roku na tomto hřišti odehrály.


Dá se říci, že druhá devítka hráče trochu potrápí, odpaliště na desáté jamce je výzva a  osmnáctá  jamka se svým prudkým stoupáním do kopce  není zrovna nejlehčí. Hřiště je ale krásně upravené s perfektními greeny a výhled na Slapskou přehradu na první devítce je úchvatný, a my měli to štěstí, že i počasí bylo krásné.  Výsledky hráčů byly velmi dobré, hodně jich snižovalo svůj hcp.  Pohoštění v klubovně po hře opět nemělo chybu. Služby jsou zde opravdu na vysoké úrovni.

Jako v každém letošním turnaji si vítězové v kategoriích odnášeli domů vouchery na 3 denní golfový víkend v hotelu President v italském Lignanu, vouchery na daňové a poradenské služby od firmy 4 Tax, vouchery na zboží od firmy Luxury Bags, Norman´s Fitness, Fyzio Beauty Flora,  golfové balíčky od JuCad, golfové pojištění od firmy Golf Plan,  balíčky  luxusní španělské vlasové kosmetiky značky Salerm Cosmetics, specielní nádobí od firmy Cater, a mnoho dalších cen od našich partnerů. Nechybělo ani předplatné časopisu Golf Stylel, mediálního partnera naší Tour.  Svou prezentaci zde měl golfový shop amGOLF, který má svou prodejnu v Praze 5. Již při registraci obdržel každý hráč voucher v hodnotě 200,- Kč do této prodejny a nebo si jej mohl na místě vyměnit za zboží, kterého zde bylo opravdu hodně. Zajít se podívat do tohoto shopu se opravdu vyplatí, je zde velký výběr cenově velmi dostupných golfových potřeb, bagů apod.

V průběhu celé naší Tour probíhá také soutěž o nejlepšího hráče a hráčku letošního ročníku, který sponzoruje CK Snail Travel International. Každý vítěz obdrží voucher na letecký zájezd do tureckého Beleku, kam jedeme s naší Tour koncem října.

Děkujeme všem našim sponzorům za spolupráci při naší Tour a krásné ceny. Veškeré dostupné informace o naší Tour naleznete na www.erbiaopentour.cz.


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
Reklama


VYBRANÉ NOVINKY

Zájezd do Rakouska – HOTEL DILLY

25.05.2020 | Články

Dovoluji si Vám nabídnout příjemný zájezd spojený s malým golfovým turnajem v Rakousku. Nabízíme Vám termín koncem června, kdy si můžete dopřát víkend i s celou svou rodinou. Jedná se o špičkový Dilly **** Wellness hotel ve Windischgarstenu, vzdálený od Prahy cca 350 km směr Linec.

Informace a pozvánka - Turnaj Dýšina 28.5.2020

25.05.2020 | Články

I v této tour budeme soutěžit o nejlepšího golfistu a golfistku našich turnajů, každý z nich získá týdenní pobyt s golfem v hotelu Sirene v tureckém Beleku od CK Snail Travel International.

Začínáme 2020

04.05.2020 | Články

Naše golfová tour začíná 28.května na Dýšině s pokračuje v Karlových Varech. Přes letní prázdninové měsíce nás čeká Beroun, Konopiště-Radecký, a nově postavené hřiště v Praze Vinoři, které je na velmi dobré úrovni. V září budeme hrát Karlštejn a končíme v říjnu v Berouně.

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2019 - Naše zlatá golfová tour!

26.09.2019 | Články

Již třetím rokem se mohli přihlašovat golfisti z celé republiky na golfovou tour pod hlavičkou ATT INVESTMENTS CZ SE.