Kategorie: Články

Erbia Open Tour po roce na Slapech

Erbia Open Tour po roce na SlapechLoňský turnaj naší Erbia Open Tour byl na Slapech vůbec prvním turnajem, který se odehrál na ucelené osmnáctce, ještě den před tímto turnajem se tehdy dodělávaly úpravy na druhé devítce. Takže jsme byli zvědaví, jaké změny se v průběhu roku na tomto hřišti odehrály.


Dá se říci, že druhá devítka hráče trochu potrápí, odpaliště na desáté jamce je výzva a  osmnáctá  jamka se svým prudkým stoupáním do kopce  není zrovna nejlehčí. Hřiště je ale krásně upravené s perfektními greeny a výhled na Slapskou přehradu na první devítce je úchvatný, a my měli to štěstí, že i počasí bylo krásné.  Výsledky hráčů byly velmi dobré, hodně jich snižovalo svůj hcp.  Pohoštění v klubovně po hře opět nemělo chybu. Služby jsou zde opravdu na vysoké úrovni.

Jako v každém letošním turnaji si vítězové v kategoriích odnášeli domů vouchery na 3 denní golfový víkend v hotelu President v italském Lignanu, vouchery na daňové a poradenské služby od firmy 4 Tax, vouchery na zboží od firmy Luxury Bags, Norman´s Fitness, Fyzio Beauty Flora,  golfové balíčky od JuCad, golfové pojištění od firmy Golf Plan,  balíčky  luxusní španělské vlasové kosmetiky značky Salerm Cosmetics, specielní nádobí od firmy Cater, a mnoho dalších cen od našich partnerů. Nechybělo ani předplatné časopisu Golf Stylel, mediálního partnera naší Tour.  Svou prezentaci zde měl golfový shop amGOLF, který má svou prodejnu v Praze 5. Již při registraci obdržel každý hráč voucher v hodnotě 200,- Kč do této prodejny a nebo si jej mohl na místě vyměnit za zboží, kterého zde bylo opravdu hodně. Zajít se podívat do tohoto shopu se opravdu vyplatí, je zde velký výběr cenově velmi dostupných golfových potřeb, bagů apod.

V průběhu celé naší Tour probíhá také soutěž o nejlepšího hráče a hráčku letošního ročníku, který sponzoruje CK Snail Travel International. Každý vítěz obdrží voucher na letecký zájezd do tureckého Beleku, kam jedeme s naší Tour koncem října.

Děkujeme všem našim sponzorům za spolupráci při naší Tour a krásné ceny. Veškeré dostupné informace o naší Tour naleznete na www.erbiaopentour.cz.


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk