Kategorie: Články

Erbia Golf Club startuje Tour 2013

Erbia Golf Club startuje Tour 2013Jako každým rokem i letos se mohou naši golfisté těšit na jednu z nejnavštěvovanějších golfových tour, kterou pořádá náš club. Všechny turnaje hrajeme o víkendu nebo ve svátek, takže si již dnes můžete napsat naše termíny do kalendáře.


Květen

Zbraslav

8.5.2013

středa

( Státní svátek)

Červen

Dýšina

29.6.2013

sobota

 

 

Karlovy Vary

16.6.2013

neděle

 

Červenec

Mariánské Lázně

12.7.2013

pátek

 

 

Mladá Boleslav

26.7.2013

pátek

 

Srpen

Cihelny

25.8.2013

neděle

 

Září

Y-Liberec

8.9.2013

neděle

 

Turnaje jsou formou Canon startu nebo i postupného startu ze dvou jamek. Jako každý rok jsou to „fee“ turnaje, takže se ceny turnajů budou měnit dle podmínek a domluvené ceny na hřištích, ale většinou se ceny za celý turnaj včetně startovného a pohoštění pohybují v té hodnotě, která je na hřišti stanovena pouze za hru.

Cena jednotlivých turnajů se bude pohybovat v rozmezí od 1.600 do 1.800,- Kč, jen na hřišti Karlovy Vary, kde je pro nás připraven raut z hotelu Pupp je cena 2.200,- Kč.

V případě zájmu je možno při našich turnajích domluvit prezentaci firmy společně s ostatním reklamním plněním a vystavit smlouvu za reklamu.

Na všech turnajích bude připraveno celodenní pohoštění včetně snídaně, svačiny do bagu a obědu po hře. Každý z hráčů obdrží dárek do hry od našich sponzorů a po hře nebude chybět tombola o krásné ceny a také víkendové vouchery do hotelů od našich zahraničních partnerů. Jako vždy máme připraveny i hodnotné ceny pro vítěze, včetně krásných pohárů od firmy Bauer.

Těšíme na Vaše přihlášky.


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.