Kategorie: Články

JAK JSME HRÁLY VE VARECH

Nedělní den nás všechny přivítal krásným teplým a slunečným počasím a tak bylo jasné, že si to letos na jednom z našich nejoblíbenějších hřišť opravdu užijeme. Hned ráno byla připravena perfektní snídaně a po registraci všech hráček a slavnostním zahájení začala hra. Bylo nás poměrně dost, ale hrálo se plynule a kolem 15.30 začaly přicházet první hráčky. Jako vždy bylo pohoštění z Grand hotelu Pupp vynikající, a jako vždy nechyběl ani sekt Freixenet, takže si mnoho z nás mohlo připít na krásný výsledek. A výsledky byly opravdu moc pěkné, na šestém i sedmém místě nebylo výjimkou, že měly hráčky přes 36 bodů , a ty, které se umístily na pomyslných stupních vítězů uhrály hodně přes 40 bodů. Škoda, že ve stejném termínu bylo seniorské mistrovství žen v Kravařích, a tak se mnoho hráček omluvilo a také scházely i hráčky z místního „ladies teamu“, které jinak náš turnaj také hrají, neboť zde mají k ženského golfu již dlouhá léta velmi blízko. Kdo toto hřiště zná, tak mi jistě dá za pravdu, že je to jedno z nejkrásnějších míst na naší golfové mapě, a my se sem všechny rády vracíme. Přestože jsme startovaly Canon start s několika zdvojenými flighty, probíhala hra velmi plynule bez zbytečného zdržování. Je vidět, že naše pondělní motolské treninky i turnaje na velikých hřištích již přinášejí ovoce, což bylo zvláště na tomto turnaji znatelné na výsledcích. Prostě se dařilo, nálada byla báječná, ceny od našich sponzorů neobvyklé a bylo jich hodně, a tak nám naši přátelé a manželé, kteří nás doprovázeli , mohli opět jenom závidět …..


Po celý den jsme mohly obdivovat ceny od našeho letošního hlavního partnera firmy Lapis Diamond v Praze 5, která pro každý turnaj věnuje zlatý šperk s drahými kameny pro vítězky umístěné na prvním místě ve všech čtyřech kategoriích. Dalším z partnerů, kteří věnovali hodnotné ceny byla i francouzská firma Darphin – přírodní kosmetika. Vizážistky od této firmy nám na přání provedly též analýzu pleti a líčení. Celý den jsme mohly také vidět výrobky nábytkářské firmy Kartell, která zde měla výstavku a vítězky si domů odnášely stolní lampy této značky. V tombole opět nechyběla ani „Šťastná karta krásy“ ze zdravotnického zařízení PEM v Praze 6. Tuto vylosoval právě zástupce firmy Kartell pan Řezníček a tentokrát se z ní radovala Alena Tulpová. Bylo připraveno i mnoho jiných cen, Líba Vojáčková nás opět zásobovala různými potřebami do domácnosti, a tak - jak vtipně poznamenala jedna z hráček, která tyto věci vyhrála, mohla si vítězka ještě před cestou domů rovnou v rychlovarné konvici uvařit vodu a kafe si hned nalít do termosky …Ceny byly větší i menší, nadělovalo se až do osmého místa v každé kategorii a i z maličkostí se radovaly (až na jednu výjimku) všechny hráčky, které byly až do tohoto místa vyhlašovány. Ceny nám věnovaly také firmy : Goba, Manag, hotel Alchymista, Jazz klub U staré paní v Praze 1, a navíc každá z hráček dostala jako dárek od společnosti Unilever deodorant Rexona.
Ty z nás , které si chtěly odpočinout po hře, rády využily nabídky masáží a ostatních služeb zdejšího Wellness studia přímo v klubu. Ivana Kadavá krášlila naše nehty a tak nám čekání na výsledky uběhlo celkem rychle.

Výsledky v kategoriích :

0- 18 : 1. Dědková Renata 2. Kadeřábková Marie 3. Plachá Martina
18,1-28: 1. Košťálová Renata 2. Černá Jana 3. Šimková Michaela
28,1-36: 1. Hlaváčková Martina 2. Volšíková Jana 3. Brázdová Dana
37 – 54: 1. Müllerová Bronislava 2. Jelínková Jarmila 3. Jandová Marie

Vložené soutěže si mezi sebou rozdělily dvě Renaty, nejblíže k jamce zahrála Renata Košťálová, a nejdelší odpal měla Renata Dědková.

Zahrát si zde by ovšem nebylo možné bez veliké podpory majitelů a vedení tohoto golfového klubu, kteří nám již počtvrté umožnili turnaj uspořádat a za to velmi děkujeme. Rovněž tak děkujeme za skvělou organizaci všem zdejším zaměstnancům a doufáme , že se zde opět za rok všichni sejdeme.

Foto Karlovy Vary

Za Lady Paradise Golf Tour

Marcela Chrpová
load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.