Kategorie: Články

LADY PARADISE – LAPIS DIAMOND GOLF TOUR

SCHWARZKOPF CUP – KARLŠTEJN


napsala : Marcela Chrpová     foto : Radko Voleman

Zahajovací turnaj naší Tour se odehrál v pondělí 22. května již tradičně na Karlštejně. Lepší zahájení našeho čtvrtého ročníku jsme si snad ani nemohly přát, bylo nádherné slunečné počasí a hřiště bylo jako vždy perfektně připravené. Mnohé z 90 přítomných hráček si v po zimním půstu toto dlouhé a těžké hřiště zahrálo v letošní sezoně poprvé. Přicházely jsme unavené ale šťastné, že jsme měly možnost si vyzkoušet své síly právě zde. Po celý den se o nás v roli „hostesáků“ starali dva mladí pánové, což byla příjemná změna. Navíc jsme po příchodu z hřiště mohly využít možnosti poradenství a líčení od vizážistů firmy Guerlain, nechat si upravit nehty a nebo se poradit s plastickým chirurgem MUDr. Wernerem. Výhradní dovozce výrobků Menoflavon a MammaGlove pan Vašíček nám poskytl vzorky těchto tablet a vysvětlil jejich užívání, a ještě jsme se mohly nechat namasírovat masérem ze studia T´Le Clerc na pražském Újezdě. K tomu ochutnat sekt Freixenet a tak příjemně prožít čekání na výsledky, a potom již přišlo to hlavní, vyhlášení vítězek.

Kat. 0 – 18 : l. Jensenová Jana 2. Hloušková Michaela 3. Mannová Martina
Kat. 18,1 – 28 : 1. Grabeinová Markéta, 2. Březinová Iva, 3. Babánková Jaroslava
Kat. 28,1 – 36 : 1. Krejčí Jindra , 2. Stejskalová Zdena, 3. Kutilová Dagmar
Kat. 37 – 54 : 1. Jelínková Jarmila, 2. Jandová Marie, 3. Slunečková Lidmila


Vložené soutěže :
Nearest to pin - Dvořáková Helena
Longest drive - Hloušková Michaela

V tomto turnaji naprosto excelovala Jana Jensenová s odehraným celkovým počtem 76 ran a 41 stabl. body. Snížení hcp. na 8,7 si jistě velmi zaslouží.

Pro hráčky byly připraveny krásné ceny, ve všech čtyřech kategoriích získaly vítězky za první místo originální zlatý šperk s kameny od firmy Lapis Diamond Centrum v Praze 5, která je pro letošní rok naším hlavním partnerem. Dále si všechny umístěné odnášely velkou tašku s přípravky od firmy Schwarzkopf Proffesional. Společnost Optimum Distributiton CZ a SK věnovala všem vítězkám velká balení parfémů a krémů luxusní kosmetiky Dior. Nechyběly ani tašky s výrobky Menoflavon a hotel Alchymista věnoval pro vítězky vložených soutěží dárkové poukazy do své restaurace, každý v hodnotě 3.000,- Kč.

S dobrým nápadem přišla firma Jan Janda Interiery a věnovala vouchery v hodnotě 3.000,- na opravy v bytě nebo na zahradě. Ceny se nadělovaly až do osmého místa a tak se mohly radovat i ty z nás, které nebyly na těch pomyslných žebříčcích vítězů. Nedílnou součástí našich turnajů je tombola z darů našich partnerů, kdy se losuje ze všech zúčastněných hráček, a k mnoha ostatním cenám byla jako hlavní výherkyně vylosována Daria Paggio , která získala „ Šťastnou kartu krásy“ od střediska plastické chirurgie PEM v Praze 6. Tato karta jí opravňuje k bezplatnému využití zdejších služeb v celkové hodnotě 5.000,- Kč. Na stejnou kartu se mohou těšit hráčky při všech našich turnajích. Co je nového ve světě mody jsme se mohly dozvědět z časopisu Madame, který každá z hráček dostala při příchodu, a kde již brzy budeme moci vidět i zprávy a fotografie z našich turnajů. Firma Omega vítězkám věnovala krásné golfové deštníky a firma Goba věnovala pro každou hráčku kapesníčky a do tomboly dárkový koš.

Dalším partnerem, který se nám zde představil, je Central Park Praha, což je nový projekt zabývající se výstavbou luxusních bytů v centru Prahy v blízkosti parku Parukářka, a pro nás golfisty bude jistě velmi zajímavá ta skutečnost, že zde mimo jiných služeb a sportovišť bude stát golfové centrum se simulátory a nebude chybět ani venkovní driving range.

Děkujeme všem našim dalším partnerům, kteří nám věnovali ceny a hlavně také děkujeme vedení a zaměstnancům Golf klubu Karlštejn za jejich ochotu a profesionalitu při organizaci našeho turnaje. Mimo našich „motolských“ pondělků budeme další z velkých turnajů hrát 18. června na hřišti v Karlových Varech. Veškeré dostupné informace mohou zájemkyně o zařazení do Tour najít na našich internetových stránkách www.golflady.cz

Karlštejn 2006

Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.