Kategorie: Články

POZVÁNKA DO LAPIS DIAMOND CENTRA

Pro ty z nás, které neměly možnost se v prosinci zúčastnit naší akce prohlídky šperkařského centra nabízíme ještě jednou tuto možnost a jak jistě potvrdí účastnice předvánoční návštěvy, stojí to za to …


Podrobnější informace o této akci si můžete přečíst na našich stránkách v článku o této návštěvě. Navíc tentokrát se můžeme těšit na spoustu krásných nových šperků z nové kolekce pro rok 2006. Určitě se budeme i moci podívat na šperky, které má tento náš partner připraveny do našich velkých letních turnajů. Pokud má některá z nás přítelkyni – cizinku, která zde žije a nemluví česky, může ji na toto setkání přivést, budou přítomny také jiné dámy, převážně z Francie a USA, které budou mít odborný výklad v angličtině.

Prohlídka se bude konat v úterý 11. dubna v 11.30 hodin v Lapis Diamond Centru v Praze 5, Jeremiášově ulici.

Neváhejte, a pokud jste zde ještě nebyly, určitě přijďte, můžete si přinést své šperky na vyčištění a popřípadě také na opravu.

Pozvání se týká i pro ty z nás, jež se chtějí zúčastnit znovu.

O přihlášky na tuto akci prosím telefonicky na č.. 737287288, nepozději ale 10. dubna při motolském setkání, v zájmu lepší organizace a nahlášení počtu zúčastněných však prosím o včasnější přihlášení.

Těším se na setkání s Vámi ať již na turnaji v Motole a nebo v tomto šperkařském království.

Za Lady Paradise Golf Tour

Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.