Kategorie: Články

LADY PARADISE a návštěva plastické chirurgie

Všechny z nás zajímá jak vypadáme a proto jsme uvítaly nabídku dalšího z partnerů naší Lady Paradise Golf Tour, kterým se stalo Lékařské centrum PEM v Praze 6. Ruzyňské ul.26 k návštěvě v jejich zařízení. V příjemném prostředí s milým personálem jsme se mohly seznámit s novinkami v oboru plastické chirurgie.


Centrum sídlí v malé vilce v pražské Ruzyni, a oproti jiným zařízením má velikou výhodu, že zde není problém s parkováním. Ty, které někdy navštívily podobná zařízení v centru Prahy mi určitě dají za pravdu a ví o čem mluvím. Dalším plusem je to, že jsou zde nejen ordinace plastických chirurgů, ale také gynekologie a zubní ordinace. Protože ke kráse patří i zdravé zuby, je tato ordinace na místě. A kdo touží mít zuby nejen zdravé ale i zářivě bílé, může využít specielní metody bělení zubů, a odcházet se zářivým úsměvem …. Lékaři, kteří tady ordinují, mají všichni praxi jak z našich renomovaných nemocnic (Střešovická, Homolka apod.) tak také ze světa, např. MUDr. Krejča pravidelně operuje v Anglii, MUDr. Kučera ve Francii a MUDr. Werner v Německu, a aby toho neměl málo, tak také i v Americe. A právě MUDr. Werner byl tím, kdo se nám věnoval a připravil pro nás velmi zajímavou besedu, kdy nám nejen zodpověděl všechny naše všetečné otázky, ale ještě nás pobavil různými historkami z oboru. Otázek bylo hodně a prakticky z celého spektra plastické chirurgie, bylo vidět, že toto téma je nám, jak jinak, velmi blízké, a že bychom všechny rády vypadaly lépe. Další novou zajímavostí je metoda Neinvazivní mezoterapie, kterou nám přiblížila paní Hořejšová. Tento pojem již pro nás není španělskou vesnicí, dnes již víme, že se jedná se o nový způsob potlačení různých projevů stárnutí kůže hlavně na dekoltu a také projevů celulitidy.
Příjemnou pozorností, kterou každá z nás dostala, byly slevové certifikáty v hodnotě 10 - 30 % z ceny zákroku provedeného na této klinice. Nabídka a rozsah kosmetických operací, které zde provádějí je velmi rozsáhlá, bližší informace o službách tohoto centra jsou k nalezení na www.pem.praha.cz.
Jako partnerka naší Tour připravuje paní Řezníčková, majitelka kliniky, cenu pro vítězku některého z našich turnajů, takže minimálně jedna z nás se zde může nechat zkrášlit ….. A to je velmi lákavé, a proto milé dámy, trénujte a choďte na naše turnaje, a třeba ta výhra bude čekat zrovna na Vás……
Těm z nás, které nemohly přijít, to nemusí být líto, nejpozději do konce dubna uspořádáme znovu podobnou schůzku.

Za Lady Paradise Golf Tour

Marcela Chrpová

[návštěva plastické chirurgie] [návštěva plastické chirurgie] [návštěva plastické chirurgie] [návštěva plastické chirurgie]

load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.