Kategorie: Články

ERBIA startuje svou Golfovou Tour 2011 na Karlštejně

ERBIA startuje svou Golfovou Tour 2011 na KarlštejněGolfový club ERBIA má v letošním roce již přes 1.200 svých členů, a proto jsme se rozhodli uspořádat pro naše členy velkou golfovou tour, kde by se mohli setkávat a případně si zahrát se svými přáteli a známými. Přihlášení je proto možné i pro hráče z jiných golfových klubů.


známý ale přesto nezapomenutelný pohled na hřiště Karlštejn

Turnaje naší tour se odehrávají na našich nejlepších mistrovských hřištích, jako je Karlštejn, Albatros, Karlovy Vary, Y-Liberec, Mariánské Lázně, Slapy, Cihelny a Dýšina.

Zahajovací turnaj byl 10. května na Karlštejně. Na stovku našich golfistů čekalo jako vždy perfektně připravené hřiště, téměř letní počasí, skvělá atmosféra a krásné ceny. Hned při registraci čekalo na hráče příjemné překvapení, o které se postaraly společnosti Pilsner Urquell a Princ Emanuel Thurn und Taxis. První společnost věnovala plechovku svého lahodného moku z plzeňského pivovaru a druhá společnost věnovala novinku na našem trhu – Prosecco v plechovce. Takže i o "pitný režim" bylo v našem turnaji postaráno .... Po turnaji si na své přišly hlavně dámy, které se zde mohly nechat nalíčit od vizážistek firmy Estée Lauder, jednoho z partnerů naší Tour. Hlavním partnerem byla firma 4 Tax Consult našeho člena pana Martina Fibicha. Tato společnost, zabývající se daňovým poradenství věnovala dárkové vouchery na své služby v hodnotě 90 tisíc. Nechyběla ani firma JuCad se svými elektrickými vozíky, které si zájemci mohli i zapůjčit do hry. Cen bylo mnoho i od dalších našich partnerů, a po turnaji se ještě losovala tombola ze score card všech zúčastněných, jejíž výherce s námi jede v červnu na víkendový golfový zájezd do luxusního wellness hotelu Dilly v Rakousku.

Výsledky turnaje:
Vítězové Brutto na rány : Pavel Pilip a Martina Mannová
Kat. 0 – 18 :
I.místo Husák František II. místo Pilip Pavel III. místo Dvořák Tomáš
Kat. 18,1 – 28 :
I.místo Melichar Patrik II. místo Kubka Petr III. místo Říha Miloš
Kat. 28,1 – 36 :
I.místo Kozler Pavel II. místo Behrová Monika III. místo Šoulák Zbyněk
Kat. 37 – 54 :
I.místo Baráková Marie II. místo Valenta Miroslav III. místo Kopecký Jiří

Blahopřejeme všem vítězům a těšíme se na setkání při našem příštím turnaji na Albatrosu.
Zájemci o přihlášení na turnaje naleznou přihlášky na www.erbiaopentour.cz.

 

Vítězové na rány
Martina Mannová a Pavel Pilip

nejdelší Drive
měla Monika Krištofová  a Pavel Pilip

Šťastný výherce v tombole Martin Fibich

kat. 28,1 -36
zleva Kozler Pavel, Šoulák Zbyněk

Kat. 28,1 - 36
zleva Kubka Petr, Melichar Patrik, Říha Miloš

Kat. 37 - 54  
zleva Kopecký Jiří, Baráková Marie, Valenta Miroslav

Nejblíže k jamce
zahráli Renata Lencová a Jan Nečas

 

 


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
Reklama


Reklama

Nabídka na podzimní golf v Turecku pro naši tour 2024ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaVYBRANÉ NOVINKY

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2022 zakončila turnajem v Berouně

17.01.2023 | Články

V roce 2022 vládlo v naší tour krásné hřiště v soukromém klubu ROYAL GOLF CLUB BEROUN, kde jsme odehráli celkem 4 turnaje. Ale nechyběly ani Karlovy Vary, Albatros, Dýšina, Konopiště a Mladá Boleslav.

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.