Kategorie: Články

ERBIA OPEN GOLF TOUR na Albatrossu

ERBIA OPEN GOLF TOUR na AlbatrossuV posledních letech nebylo u nás snad ani jedné hřiště, o němž by se nemluvilo více, než o golfovém hřišti ve Vysokém Újezdě, známém jako ALBATROSS …


Od loňského roku, kdy bylo otevřeno, sem jezdí hrát velké množství golfistů a rovněž se zde pořádají turnaje. Na tomto areálu je dost věcí, které nejsou obvyklé na ostatních hřištích. V první řadě je to dokonalá úprava a čistota všech ploch. Do celého areálu nesmí například naši psí mazlíčci, a ani maminky s kočárky to nemají lehké, přímo do klubovny nemají přístup, jen do restaurace. Restaurace je ale veliká s krásnou terasou, kde se dá po celý den sedět a pozorovat. Hřiště je skvěle upravené, a zrovna tak celý areál. Není tedy divu, že byl náš turnaj, který jsme zde uspořádali v neděli 22. května (ve spojení s pravidelným klubovým turnajem Albatrossu) velmi žádaný. Nakonec startovalo 111 hráčů. Počet mohl být ještě vyšší, ale již jsme neměli volné startovní časy. Při startu pouze z jedné jamky od 8 hod odcházeli do hry poslední hráči ve 12.40 hod.
Naše obavy se samozřejmě splnily – čekání na výsledky bylo hodně dlouhé. Přesto si na své výsledky počkalo téměř 90 hráčů. V tomto krásném prostředí a při skvělé kuchyni a obsluze se to dalo vydržet. Výhodou tohoto hřiště je také jeho naprostá blízkost z Prahy, jste zde autem za 20 minut z centra. A nakonec, kdo se nudil, tak se mohl projet ve vystavených vozech BMW od firmy Auto Base, která byla jedním z hlavních sponzorů turnaje. Počasí bylo nádherné, teplé a slunečné a výsledky ? Bylo i snižování, a protože přiřazením ke klubovému turnaji zde mohly startovat i děti z místního klubu, tak mnohdy na pomyslných postech vítězů tentokrát stáli právě tihle mládežníci. Nutno říci, že jejich trpělivost při čekání na výsledky a také radost z výhry byla příjemným zážitkem. Tyhle děti si totiž na své ocenění počkaly a sklidily tak zasloužený potlesk, což se nedá říci o některých dospělých, kteří se umístili na předních místech a odjeli, že čekat nebudou. Jenže v pravidlech naší tour je od nepaměti nepsaným zákonem, že se ceny nepředávají, pokud výherce není osobně přítomen. A tak výhry putovaly ostatním hráčům, kteří byli na dalších místech nebo se losovaly v tombole. Nešvar, který se v posledních letech rozmohl na turnajích, a to, že hráči, pokud nevyhrají odjedou a nebo si nechají výhru převzít někým jiným u nás neuznáváme. Je to neúcta ke sponzorům, kteří ceny dávají a také ke spoluhráčům, kteří si zaslouží potlesk za svůj výkon. Již jsem zažila turnaj, kde na vyhlášení zůstalo z celkového počtu 80 hráčů na vyhlášení necelá dvacítka, a bylo to opravdu hodně smutné. Ale při našem turnaji jako vždy veselo, měli jsme krásné ceny od našich partnerů, ať to byla firma 4Tax Consult s vouchery v hodnotě 90 tisíc nebo ceny od firmy ABA –dárky. Nechyběla ani spousta jiných cen, např.o pitný režim se nám postarala firma Vera Caffe, která přivezla vody značky Calvanina pro všechny hráče do bagu a také dárkové balení kávy a čajů. Dále Pilsner Urquell – věnoval nejen plechovky stejnojmenného moku ale také 5 litrové soudky piva na nějakou tu zahradní párty.
Také pro dámy jsme měli připraveny ceny – kosmetické balíčky od Estée Lauder nebo španělskou kosmetiku Alqvimia. Hlavní cena v tombole byl tentokrát voucher pro 2 osoby do luxusního rakouského wellness hotelu na celý víkend s plnou penzí. Stanislav Stupka, který byl nakonec vylosován managerem clubu panem Cingrošem byl velmi mile překvapen, byla to jeho první větší výhra v tombole, přestože naše turnaje hraje již třetím rokem.

Velký dík patří majiteli a managementu Resortu Albatross za možnost uspořádání našeho turnaje a také nájemcům restaurace Kogo, neboť jídlo bylo velmi dobré a veškeré služby na vysoké úrovni.

Říká se, že plánovat moc dopředu se nemá, ale přesto - již dnes hledám nejlepší termín, kdy se sem budeme moci v příští sezoně vrátit a uspořádat opět takto krásný turnaj.

Napsala Marcela Chrpová

load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
Reklama


Reklama

Nabídka na podzimní golf v Turecku pro naši tour 2024ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaVYBRANÉ NOVINKY

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2022 zakončila turnajem v Berouně

17.01.2023 | Články

V roce 2022 vládlo v naší tour krásné hřiště v soukromém klubu ROYAL GOLF CLUB BEROUN, kde jsme odehráli celkem 4 turnaje. Ale nechyběly ani Karlovy Vary, Albatros, Dýšina, Konopiště a Mladá Boleslav.

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.