Kategorie: Články

Jak FORGOLF S PŘÁTELI vybojovali na Ypsilonce počasí!

O tom, jak se může mýlit předpověď meteorologů, svědčí náš poslední turnaj. 17. července v sobotu jsme měli vše připraveno a byli již jen v očekávání příjezdu hráčů. Při našem příchodu na hřiště se nám, ale začal vytrácet optimismus, neboť nahoře u klubovny jsme měli sice krásný výhled – ale na absolutní temno, obloha byla úplně černá.


Navíc se začal zvedat vítr a najednou začaly zvonit telefony a chodit poplašné zprávy, že po republice jsou vichřice, vyvracené stromy a všechno to míří na Liberec. Do toho se, ale začali sjíždět golfisté, někteří smíření s tím, že se turnaj nemusí konat, jiní zase chtěli počkat na vývoj. Bylo osm hodin ráno a nikdo nevěděl, co bude. Potvrdilo se ale to, že místní obyvatelé mají nejlepší odhad, protože hned ráno přijel Jarda Šeterle, který má u hřiště chalupu, podíval se na oblohu a řekl památnou větu: „V 9:10 začínáme podle startovky, žádné čekání, sem to nedojde, vyhne se nám to.“ V tu chvíli nebyl nikdo, kdo by mu to věřil. Během půlhodiny se začalo vyjasňovat a v 9:10 právě Jarda a jeho flight odpalovali své první míčky. Po celý den bylo krásně slunečno a kolem poledne, už byly opět tropické teploty. Nakonec startovalo 81 hráčů a 14 hráčů, kteří nedorazili, mohlo jen litovat, že si nezahráli krásný turnaj.

Další perličkou bylo losování po ukončení turnaje. Ze score card všech zúčastněných jsme postupně losovali mnoho cen a jako hlavní byl víkendový pobyt od CK Vinna International pro dvě osoby. Již druhým rokem s námi jezdí paní Martina, která předpovídá z karet. I ti největší nevěřící Tomášové od ní chodí s výrazem obrovského údivu, protože se ještě nestalo, aby někomu neodhalila správně jeho minulost. Prostě někdo to v sobě má a Martina je toho důkazem. Těsně před losováním u ní byla jedna golfistka, které mimo jiné předpověděla brzkou výhru. A představte si, že ten, koho jsme v tombole vylosovali na hlavní cenu, byla právě tato hráčka! Takže milé dámy a pánové, kteří čekáte na něco, co vám bylo předpovězeno, nesmutněte, třeba to přijde a možná již v nejbližší době …

Psát o hřišti, jako je Ypsilonka, by dnes již bylo zbytečné, všichni víme, že je nádherné, zasazené do přírody a kvalitou se rovná našim ostatním mistrovským hřištím. O cem se ale moc neví, je to, že zdejší restaurace poskytuje jednu z nejlepších kuchyní na našich hřištích, což nakonec potvrdil i její vedoucí, který mi vyprávěl, že při své návštěvě byl nadšený i pan Pohlreich. Takže třeba se jednou dočkáme i golfových Michelinových hvězdiček, které bude rozdávat po našich klubovnách.

ForGolf a přátelé pokračuje dalšími turnaji, hned na začátku srpna v Mariánských a Kynžvartu a koncem srpna na Cihelnách. Přihlašování je možné na www.forgolftour.cz


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
Reklama


Reklama

Nabídka na podzimní golf v Turecku pro naši tour 2024ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaVYBRANÉ NOVINKY

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2022 zakončila turnajem v Berouně

17.01.2023 | Články

V roce 2022 vládlo v naší tour krásné hřiště v soukromém klubu ROYAL GOLF CLUB BEROUN, kde jsme odehráli celkem 4 turnaje. Ale nechyběly ani Karlovy Vary, Albatros, Dýšina, Konopiště a Mladá Boleslav.

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.