Kategorie: Články

Informace o závěrečném turnaji a večírku

V pondělí 26. září se bude v Motole konat závěrečný turnaj naší Golf Tour 2005. Odehrávat budeme 2 x 9 jamek na stabl. body s výpočtem hcp.


Zde odehrajeme turnaj, ale vyhlášení se bude odehrávat až druhý den na závěrečném večírku, tedy v úterý 27. září od 18 hodin. Protože bychom rády naší Golf Tour zakončily hezkým večerem, zajistily jsme ve spolupráci se Zdenou Tůmovou prostory v hotelu Esplanade ve Washingtonově ulici v Praze l. Zde máme k dispozici prostory kongresového salonku a přilehlého baru. Bude pro nás připraven bohatý raut, nebude chybět ani víno a sekt od našeho stálého partnera firmy Soare a doprovodný program. V průběhu večera proběhne vyhlášení turnaje z 26.9. v Motole a hlavně vyhlášení celé naší motolské Fit pro život - Lady Paradise Golf Tour 2005. Jako každý rok připravujeme tombolu ve prospěch Nadace Hanuše Goldscheidera, která se stará o naše malé golfisty. Abychom tento večírek mohly pořádat, musíme uhradit alespoň část nákladů na pohoštění, které pro nás zaměstnanci hotelu připraví, a to částku 300,- Kč na osobu. Na večírek je možno přijít s doprovodem. Přihlášení účasti na večírku (kvůli připravení pohoštění) bude při našem turnaji v Motole 19. září a nebo telefonicky u pí. Chrpové - 737287288. Věřím, že všechny uvítáme možnost zakončit naši Golf Tour v krásných a důstojných prostorách jednoho z nejhezčích pražských hotelů, a prožít si tak klidný a pohodový večer, jednou také bez golfových holí.

Za Lady Paradise Golf Tour Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.

Pozvánka turnaj KARLŠTEJN – 18.9.2020

09.09.2020 | Články

Zveme vás na náš další turnaj, který se odehraje na Karlštejně v pátek 18.září. Tento turnaj je v našem kalendáři uveden jako LUCKY DOUBLE, což znamená, že do celkových výsledků o týdenní pobyt v tureckém Beleku s golfem od CK Snail Travel budeme počítat z tohoto turnaje navíc dvojitý počet netto stabl. bodů.