Kategorie: Články

Jak jsme hrály na Konopišti

Celkem 88 hráček se v pondělí 18.7. sešlo na Konopišti ke třetímu letošnímu "Major" turnaji zařazenému do naší Golf Tour. Uprostřed deštivých dní se naštěstí ukázalo sluníčko, jen teploměr se možná vyšplhal trochu výše než bychom si přály. Ale i ve 30 stupňovém vedru se podávaly opravdu kvalitní sportovní výkony, čemuž odpovídaly i výsledky, kdy mnohé z přítomných opět docílily snížení hendikepu.


Bylo také o co bojovat. Hlavní cenu věnovala společnost Louis Vuitton, která zde měla výstavu svých krásných výrobků. Cena se tentokrát losovala z vítězek všech čtyř kategorii. Štěstí měla Marie Jehličková, ředitelka cestovní kanceláře Intercontact, kterou teď bude cestovní taška Louis Vuitton doprovázet na jejích četných služebních cestách. Ceny také věnovaly firmy : Acitivia - Danone, Bally golf , Canon, CAC Leasing, Douwe Egberts, Henkel, Schwarzkopf, Le Cygne Sportif, gef+s. Nová značka na trhu, kosmetika Dr. Irena Eris zde také měla svou prezentaci a věnovala všem hráčkám, které se turnaje zúčastnily, balení tělového krému. Vložené soutěže vyhrály: Nejblíže jamce - Eva Svátková a Nejdelší odpal - Martina Plachá.
Krásné poháry opět věnovala Lenka Budínová. Vítězkou na brutto body se stala opět Iveta Uhrová, která si od Ivany Kociánové s sebou odnesla mimo jiné i ledničku do auta na dlouhé cesty po turnajích. Další vítězky:

kat. 0 - 18:
Iveta Uhrová
Jana Jensenová
Barbora Stárková

kat. 18,1 - 28:
Marie Jehlíčková
Libuše Vojáčková
Šárka Kaehler

kat. 28,1 - 36:
Šnajdrová Daniela
Jana Fialová
Daria Paggio

kat. ZK:
Ivana Kadavá
Alena Tulpová
Renata Handlová

Děkujeme dalším partnerům turnaje - Aquila, tyčinky Fly, Mark Distri - kosmetika Sebamed, Soare Sekt. Tato firma věnovala pro letošní ročník různé druhy svého sektu Freixenet a tak jsme jej mohly ochutnat hned ve třech variantách : brutto, white a rose. A firma Chervo opět věnovala 3 šťastné karty na nákup zboží v jejich prodejně každou v ceně 1.500,- Kč.

Turnaj se všem opět velmi líbil, rozcházely jsme se s pocitem krásně prožitého dne až k večeru a již nyní se můžeme těšit na náš další turnaj, který odehrajeme v pondělí 8.8.05 na Dýšině, na hřišti, které jsme ještě s naší Golf Tour nehrály.

Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.