Kategorie: Články

POZOR - přihlašování Motol - informace o změně

Od 1.6. je změněn systém přihlašování na "motolské" pondělky a to tak, že se hráčky zapíší do přihlašovací listiny (ale bez udání času a zapisování do flightů) jako při každém jiném turnaji, a startovní listina bude zpracována vždy v pátek, vyvěšena na našich stránkách a rovněž tak zaslána na recepci GC Praha, nebo bude k dispozici u pí. Chrpové. Flighty budou odcházet od 8.50 do 11.00 hod.


Tato změna je z důvodu rychlejšího a sportovnějšího průběhu hry, neboť tyto turnaje odehrává každé pondělí v průměru kolem 50ti hráček. Startovní listina bude dle možností sestavována dle stávajícího handicapu, jedná se o postupný start, hráčky s nižším hcp musí počítat s dřívějšími starty. Dále upozorňuji hráčky, že je jejich povinností řádně zapisovat výsledky své spoluhráčky a při zjištění špatných výsledků bude diskvalifikována zapisovatelka. Také prosím hráčky, aby důsledně dodržovaly systém stableford, který hrajeme právě pro zrychlení hry. Dále bych chtěla všechny poprosit, aby si při přihlašování předem rozmyslely, zda na turnaj opravdu přijdou, a neblokovaly tak startovní čas, bohužel se poslední dobou stává, že na turnaj nepřijde také 8 - 10 hráček, které jsou přihlášené. Přihlášení a změny je možno nahlásit i během víkendu na tel. č. 737287288 - ne však na recepci nebo vzkazem přes jinou hráčku v den konání turnaje.

Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.

Pozvánka turnaj KARLŠTEJN – 18.9.2020

09.09.2020 | Články

Zveme vás na náš další turnaj, který se odehraje na Karlštejně v pátek 18.září. Tento turnaj je v našem kalendáři uveden jako LUCKY DOUBLE, což znamená, že do celkových výsledků o týdenní pobyt v tureckém Beleku s golfem od CK Snail Travel budeme počítat z tohoto turnaje navíc dvojitý počet netto stabl. bodů.