Kategorie: Články

LADY PARADISE INDOOR GOLF TOUR 2004/05

21. března, přesně v první jarní den, se téměř všechny golfistky, které po celou zimu hrály Lady Paradise Indoor Golf Tour v pražském Erpetu, sešly při svém závěrečném Masters. Hřiště Bay Hills, které bylo vybráno pro tento turnaj bylo velikým oříškem pro všechny se svými vodními překážkami. Po odehrání 12 jamek na simulátoru prověřil jejich dovednost ještě malý kurs a tak nebylo o překvapení nouze, v závěrečném hodnocení se výsledky lišily často jen o jednu ránu. Po celý den jsme obdivovaly výstavku golfových Bot Ecco, která byla doplněna i odborný výklad pana Juhaniaka jun. Rovněž tak nescházela paní Lukášová z firmy Mary Kay s dekorační kosmetikou.A jak to všechno nakonec dopadlo?


Vůbec nejlepší výkon v Masters podala Ilonka Syrovátková, která zahrála 71 ran a zaslouženě byla nejlepší hráčkou turnaje. Za tento skvělý výkon si domů odnesla krásné golfové boty Ecco, které jí tato firma věnovala. Jako druhá se umístila v kat. 0-25 Dědková Renata s počtem ran 76 a třetí byla Stárková Barbora 77 ran. V kategorii 25,1-36+ZK se jako první umístila Ivana Kociánová, která zahrála 77 ran, druhá byla Popelková Hana s počtem ram 88 a třetí se umístila Vlčková Daniela 93 ran. Ale to ještě nebylo všechno, protože se zároveň vyhlašovaly i vítězky celkové Indoor Golf Tour 2004/05, která probíhala od 1. listopadu každé pondělí. Z celkového pořadí nejlepších 5 turnajů si v jedné kategorii vedly úplně stejně Kateřina Tichá a Daniela Vlčková, a tak je čekala rozehrávka na simulátoru. Za velikého povzbuzování zvítězila až na páté jamce o jednu ránu Daniela Vlčková. Výsledky celkové Indoor Golf Tour:

Kat. 0 - 25: l. místo - Dědková Renata, 2. místo - Pospíšilová Jana a 3. místo Uhrová Iveta. V kat. 25,1-36+ZK: 1. místo - Vlčková Daniela, 2. místo - Tichá Kateřina a 3. místo Kociánová Ivana. Jako nejlepší ZK se umístila Hodinová Monika. Nechybělo napětí, nervozita, ale ani krásné dary, které pro nás připravili : Firma T-Mobile, která věnovala všem vítězkám exkluzivní porcelánové servisy, firma Ecco - boty pro vítězku Masters, firma Goba v zastoupení Lenky Petráňové připravila velikonoční balíčky pro každou hráčku, firma Skyncare - dovozce golfového oblečení Backtee v zastoupení paní Sedlákové věnovala trička pro vítězky spolu s krásnými golfovými kalendáři i jinými vzorky svých výrobků, firma Mary Kay - dekorativní kosmetiku, z kadeřnictví Petit ve Školské ulici věnovali dárkové poukazy, firma Rudolf Jelínek věnovala na ochutnání a jako ceny své výrobky i golfové kšilty a studio Bailine v Praze 2 zaslalo dárkové poukazy pro hráčky k bezplatné návštěvě a vyzkoušení jejich přístrojů na formování postavy. Cen bylo hodně, jídla také, a opět nechyběl ani přípitek výborným šampaňským Freixenet od firmy Soare, která je naším stálým partnerem. Po celodenním napětí nás neopustila ani dobrá nálada a tak to bylo hezké zakončení naší Golf Tour v Erpetu. Děkujeme vedení Erpet Golf centra za poskytnutí zázemí pro naši Tour přes zimní sezonu, bez kterého bychom nemohly v zimě hrát a rovněž tak všem zaměstnancům Erpetu, kteří se o nás celou zimu starali.

Jaro se blíží a my se budeme s naší Golf Tour stěhovat na golfová hřiště, seznam všech našich turnajů je zveřejněn na našich webových stránkách www.golflady.cz, kde zájemkyně najdou kontakt na přihlášení.

Golf Tour začíná 11. dubna již tradičně v pražském Motole, kde bude probíhat vždy v pondělí dopoledne. Zde budeme hrát 9 jamek do celkové Golf Tour 2005. Hřiště se může pochlubit svými nově upravenými greeny, které byly otevřeny ke konci loňské sezony a tak se máme na co těšit.

Ve čtvrtek budeme hrát na hřišti Resort Paradise v Benátkách nad Jizerou na dokončeném 9 jamkovém hřišti Soudný, které zaujme svou délkou a i obtížností při hře přes vodní překážky.

Sezona začíná, a tak přeji všem golfistkám při hře pohodu a hodně hezkých golfových výsledků.

Za Lady Paradise Golf Tour Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.

Pozvánka turnaj KARLŠTEJN – 18.9.2020

09.09.2020 | Články

Zveme vás na náš další turnaj, který se odehraje na Karlštejně v pátek 18.září. Tento turnaj je v našem kalendáři uveden jako LUCKY DOUBLE, což znamená, že do celkových výsledků o týdenní pobyt v tureckém Beleku s golfem od CK Snail Travel budeme počítat z tohoto turnaje navíc dvojitý počet netto stabl. bodů.