Kategorie: Články

Lady Paradise na horách

I když je golf krásný sport a lze jej provozovat po celý rok, přesto je mezi námi i hodně hráček, které také rády v zimě lyžují, a pro které jsme v letošním roce uspořádaly zájezd do lyžařského střediska Campitello v italských Dolomitech, kam jsme poslední lednovou sobotu opravdu přijely.


Některé z nás již v tomto středisku byly poněkolikáté, ale tentokrát nás bylo včetně našich dětí a přátel přes 60, a tak jsme se mohly těšit na dobrou zábavu a krásné lyžování. Obojího bylo dostatek, zažily jsme krásné slunné počasí, perfektně upravené sjezdovky a krásné lyžařské terény a na druhou stranu jsme poznaly i tu nepřívětivou stránku hor, a to když byla vichřice, nejezdily lanovky a my musely pro děti vyjet oklikou autem a svézt je dolů. I to se dalo přežít, zajely jsme si do Bolzana, které je odtud jen 50 km a prošly jsme se po tomto krásném městečku. Ovšem naše děti, kterých tam bylo v různých věkových kategoriích přes 20, si to užily nejvíce. Celý den lyžovaly v různých skupinkách a pro ty, které holdovaly snowboardu byl k dispozici celý park. Výjimkou nebyla ani večerní společná diskotéka , kdy jsme tancovaly všechny i s našimi ratolestmi. Ani úraz se nám nevyhnul, jedné z nás se podařil přímý střet s italským lyžařem, naštěstí to odnesla brada dotyčné lyžařky a hůlka Itala, kterou mu tou bradou zlomila. Prostě bylo veselo, pro příští rok už máme opět zareservovány stejné apartmány, a kdo bude chtít, může jet s námi ………..

Za Lady Paradise Golf Tour Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.

Pozvánka turnaj KARLŠTEJN – 18.9.2020

09.09.2020 | Články

Zveme vás na náš další turnaj, který se odehraje na Karlštejně v pátek 18.září. Tento turnaj je v našem kalendáři uveden jako LUCKY DOUBLE, což znamená, že do celkových výsledků o týdenní pobyt v tureckém Beleku s golfem od CK Snail Travel budeme počítat z tohoto turnaje navíc dvojitý počet netto stabl. bodů.