Jak jsme hrály v Karlových Varech

V neděli 20.6.2004 jsme odehrály další ze série našich turnajů na krásném hřišti v Karlových Varech. Přestože po deštivé sobotě bylo hřiště promáčené, výsledky byly velmi dobré, mnoho hráček se radovalo se snížení hcp, nejvíce Sylva Bouchnerová, které se podařilo snížit hcp o celých 6 bodů.

V kategorii 0 - 25 zvítězila J. Hůlová z GCDD , na druhém místě se umístila V. Knihová z GCKO a třetí byla J. Laubová z GCP.
V kategorii 25,1 - 36 zvítězila S. Bouchnerová z AGCC, na druhém místě se umístila H. Popelková z CMR a třetí byla E. Svátková z GCKO.
V kategorii ZK zvítězila D. Brázdová z GKČ, na druhém místě se umístila S. Lísková z GCKV a třetí byla D. Vlčková z GKL.
Vítězkou s největším počtem brutto bodů se stala D. Štiková z GCKV.
Turnaj byl pořádán ve spolupráci s vedením GCKV, pro účastnice byl před a po hře připraven bohatý raut a ani při doprovodném programu se jistě žádná nenudila, znovu se mohly poradit s odbornicí na vlasovou kosmetiku Kerastase.
Na hráčky čekal velký počet hodnotných cen až do osmého místa v každé kategorii a při závěrečné tombole se štěstí usmálo i na ty, které zrovna neměly svůj golfový den. Hlavním partnerem tohoto turnaje byla firma Le Cygne Sportif zastoupená ing. Libuší Vojáčkovou, která věnovala např. i mikrovlnou troubu pro vítězku s největším počtem brutto bodů a další hodnotné ceny. Po celou dobu naší Tour je dalším z hlavních partnerů společnost Diner´s club, také společnost Pernod Ricard se svou vynikající vodou Evian a tentokrát také i s karlovarskou Becherovkou, kterou dostaly všechny hračky při registraci aby měly čím oslavovat případné páry a birdie. Poděkování patří také společnosti l´Oréal (značka Kerastase, profesionální vlasová kosmetika), společnosti Pepsi (značka sportovních nápojů Gatorade), Douwe Egberts (káva), společnosti World Class, která provozuje fitnesscentra v Praze v hotelu Mariott a na Václavském nám. a věnovala všem hráčkám jednodenní poukázky na cvičení a také ceny pro vítězky v soutěžích nearest to pin a longest drive.
Poháry pro vítězky věnovala paní Iveta Uhrová a další hráčka Ivana Kociánová přinesla ceny do tomboly. Další ceny věnovala i firma Soare Sekt a i při tomto turnaji jsme si připily sektem značky Freixenet.
Velký dík patří vedení karlovarského hřiště a paní Šárce Argmanové, která pro nás zajistila veškeré služby i pohoštění z hotelu Pupp, přestože se bohužel právě tohoto turnaje nemohla zúčastnit. Všechny hráčky odjížděly s pocitem krásně prožitého dne a již nyní se těší na následující turnaj, který se odehraje v pondělí 19.7. na hřišti v Mariánských Lázních. Za Lady Paradise - Fit pro život Golf tour 2004