Zdroj: https://www.golflady.cz/index.php?a=196  •  Vydáno: 4.5.2020 16:29  •  Autor: Administrator

Začínáme 2020

Naše golfová tour začíná 28.května na Dýšině s pokračuje v Karlových Varech. Přes letní prázdninové měsíce nás čeká Beroun, Konopiště-Radecký, a nově postavené hřiště v Praze Vinoři, které je na velmi dobré úrovni. V září budeme hrát Karlštejn a končíme v říjnu v Berouně.

Jako každý rok i letos hrajeme pod hlavičkou ATT INVESTMENTS CZ SE,  firmy, která se zabývá  obchody na finančně komoditních trzích a výrobou šperků.

Dalším partnerem je jako vždy CK SNAIL TRAVEL INTERNATIONAL. Jak jistě všichni víte, koronavirová epidemie zasáhla nejvíce cestovní ruch a proto dnes nikdo nemůže odhadnout, jak bude situace vypadat v podzimních měsících, kdy máme domluvenu hlavní výhru – zájezd do Turecka.  Je možné, že tento zájezd bude k uskutečnění až v dalším roce, a nebo bude cena změněna.

Důležitým partnerem, se kterým se budeme setkávat na všech našich turnajích je společnost LIKOR,   dovozce skvělých portugalských vín.

V průběhu května budeme připravovat další ceny a doprovodný program na naše turnaje.

Věřím, že největší hodnotou bude to, že si již konečně můžeme zahrát s přáteli a strávit tak na golfu krásný a pohodový den.

 

Přeji všem   KRÁSNOU HRU !!

Marcela Chrpová,  organizátorka tour