Zdroj: https://www.golflady.cz/index.php?a=200  •  Vydáno: 21.8.2020 9:24  •  Autor: Administrator

CZECH LADIES GOLF ASSOCIATION obnovuje svou činnost

Po delší přestávce se vracíme k našim dřívějším čistě dámským turnajům, které mnoho z nás již dříve hrálo i pod hlavičkou LADY PARADISE – FIT PRO ŽIVOT GOLF TOUR nebo přímo pod hlavičkou CLGA. Novým sídlem CLGA se stal prestižní GOLF CLUB BEROUN, který bude hostit již příští týden LADIES EUROPIAN TOUR 2020. Naše hráčky si budou moci toto krásné hřiště zahrát za dva dny po skončení LET při stejných podmínkách jako nejlepší golfistky dnešní doby doby včetně Kláry Spilkové. Tento turnaj se koná v Berouně v úterý 2.září za velmi výhodných podmínek. Přihlášení na turnaj zde a nebo přímo na serveru cgf.cz.

LADIES CLGA - VERMIONE CUP

BEROUN – středa 2.září 2020

Přijďte si zahrát na hřiště, kde se odehrává letošní Tipsport Czech Ladies Open a to  za stejných podmínek, jaké jsou připraven pro nejlepší golfistky naší doby!

Pod hlavičkou CZECH LADIES GOLF ASSOCIATION, která obnovuje svou činnost, si můžete zahrát čistě dámský turnaj v našem novém sídle Golf  clubu Beroun.

V rámci občerstvení máme připravenu výbornou snídani, svačinu do bagu včetně pití a oběd po hře – výběr ze tří jídel + moučník.

Při prezentaci obdrží každá hráčka malý dárek od našich sponzorů, a také si můžete  prohlédnout prezentace našich partnerů a vyzkoušet si jejich nejnovější produkty.

Cena: 1.300 Kč (fee,občerstvení,startovné) všechny hráčky
500 Kč (občerstvení,startovné)  hráčky s členstvím G.C.Beroun
Start – postupný od 9.30 hod.

O pitný režim po dobu turnaje se nám  stará společnost ŠUMAVSKÝ PRAMEN. 

Přihlášení: www.golflady.cz kde v sekci přihlašování na turnaje naleznete přihlášku i na tento turnaj, zde můžete  také napsat požadavky na zařazení do flightů.  Nebo také přímo na www.cgf.cz

Další podrobnější info zašleme ještě před turnajem.  Startovní listina bude vyvěšena na serveru cgf.cz v detailu turnaje v neděli  1.9.2020  v 15 hodin.

Na setkání se všemi se těší

Marcela Chrpová
Prezidentka CLGA

 

Dotazy, informace:
Marcela Chrpová, tel. 737 287 288,
e-mail: chrpova@golflady.cz