JAK JSME HRÁLY VE VARECH

Nedělní den nás všechny přivítal krásným teplým a slunečným počasím a tak bylo jasné, že si to letos na jednom z našich nejoblíbenějších hřišť opravdu užijeme. Hned ráno byla připravena perfektní snídaně a po registraci všech hráček a slavnostním zahájení začala hra. Bylo nás poměrně dost, ale hrálo se plynule a kolem 15.30 začaly přicházet první hráčky. Jako vždy bylo pohoštění z Grand hotelu Pupp vynikající, a jako vždy nechyběl ani sekt Freixenet, takže si mnoho z nás mohlo připít na krásný výsledek. A výsledky byly opravdu moc pěkné, na šestém i sedmém místě nebylo výjimkou, že měly hráčky přes 36 bodů , a ty, které se umístily na pomyslných stupních vítězů uhrály hodně přes 40 bodů. Škoda, že ve stejném termínu bylo seniorské mistrovství žen v Kravařích, a tak se mnoho hráček omluvilo a také scházely i hráčky z místního „ladies teamu“, které jinak náš turnaj také hrají, neboť zde mají k ženského golfu již dlouhá léta velmi blízko. Kdo toto hřiště zná, tak mi jistě dá za pravdu, že je to jedno z nejkrásnějších míst na naší golfové mapě, a my se sem všechny rády vracíme. Přestože jsme startovaly Canon start s několika zdvojenými flighty, probíhala hra velmi plynule bez zbytečného zdržování. Je vidět, že naše pondělní motolské treninky i turnaje na velikých hřištích již přinášejí ovoce, což bylo zvláště na tomto turnaji znatelné na výsledcích. Prostě se dařilo, nálada byla báječná, ceny od našich sponzorů neobvyklé a bylo jich hodně, a tak nám naši přátelé a manželé, kteří nás doprovázeli , mohli opět jenom závidět …..

Po celý den jsme mohly obdivovat ceny od našeho letošního hlavního partnera firmy Lapis Diamond v Praze 5, která pro každý turnaj věnuje zlatý šperk s drahými kameny pro vítězky umístěné na prvním místě ve všech čtyřech kategoriích. Dalším z partnerů, kteří věnovali hodnotné ceny byla i francouzská firma Darphin – přírodní kosmetika. Vizážistky od této firmy nám na přání provedly též analýzu pleti a líčení. Celý den jsme mohly také vidět výrobky nábytkářské firmy Kartell, která zde měla výstavku a vítězky si domů odnášely stolní lampy této značky. V tombole opět nechyběla ani „Šťastná karta krásy“ ze zdravotnického zařízení PEM v Praze 6. Tuto vylosoval právě zástupce firmy Kartell pan Řezníček a tentokrát se z ní radovala Alena Tulpová. Bylo připraveno i mnoho jiných cen, Líba Vojáčková nás opět zásobovala různými potřebami do domácnosti, a tak - jak vtipně poznamenala jedna z hráček, která tyto věci vyhrála, mohla si vítězka ještě před cestou domů rovnou v rychlovarné konvici uvařit vodu a kafe si hned nalít do termosky …Ceny byly větší i menší, nadělovalo se až do osmého místa v každé kategorii a i z maličkostí se radovaly (až na jednu výjimku) všechny hráčky, které byly až do tohoto místa vyhlašovány. Ceny nám věnovaly také firmy : Goba, Manag, hotel Alchymista, Jazz klub U staré paní v Praze 1, a navíc každá z hráček dostala jako dárek od společnosti Unilever deodorant Rexona.
Ty z nás , které si chtěly odpočinout po hře, rády využily nabídky masáží a ostatních služeb zdejšího Wellness studia přímo v klubu. Ivana Kadavá krášlila naše nehty a tak nám čekání na výsledky uběhlo celkem rychle.

Výsledky v kategoriích :

0- 18 : 1. Dědková Renata 2. Kadeřábková Marie 3. Plachá Martina
18,1-28: 1. Košťálová Renata 2. Černá Jana 3. Šimková Michaela
28,1-36: 1. Hlaváčková Martina 2. Volšíková Jana 3. Brázdová Dana
37 – 54: 1. Müllerová Bronislava 2. Jelínková Jarmila 3. Jandová Marie

Vložené soutěže si mezi sebou rozdělily dvě Renaty, nejblíže k jamce zahrála Renata Košťálová, a nejdelší odpal měla Renata Dědková.

Zahrát si zde by ovšem nebylo možné bez veliké podpory majitelů a vedení tohoto golfového klubu, kteří nám již počtvrté umožnili turnaj uspořádat a za to velmi děkujeme. Rovněž tak děkujeme za skvělou organizaci všem zdejším zaměstnancům a doufáme , že se zde opět za rok všichni sejdeme.