Zdroj: https://www.golflady.cz/index.php?a=79  •  Vydáno: 28.6.2005 11:36  •  Autor: Administrator

Turnaj dvojic v Benátkách nad Jizerou

V sobotu 25.6. dopoledne se sešli hráči různých věkových kategorií na turnaj dvojic, který tento klub pořádal společně s Lady Paradise. Každá z hráček mohla utvořit libovolnou dvojici a soutěžilo se systemem Texas scramble.

Výjimkou nebyly ani dětské flighty, se kterými dospělí měřili své síly. Počasí nám přálo, turnaj byl zábavný a vítězové se mohli těšit z krásných cen, které do turnaje věnovali firmy: Le Cygne Sportif, Ivana Kociánová - gef+s a Alena Vargová firma Monag. Vítězky dostaly mimo jiné také krásné talíře s golfovým motivem od předního výtvarníka z dílny v Liberci. Poháry pro vložené soutěže Nearest to pine a Longest Drive přivezla Lenka Budínová. Nearest to pine na těžké vodní jamce vyhrála Alena Tulpová a Longest Drive Ilona Syrovátková. Z mužů odpálil nejdále pan Jirák . Vítězkami turnaje se stala dvojice Lenka Budínová a Ilona Syrovátková, jako druhé se umístily Daniela Kostková a Magdalena Baumruková a na třetím místě skončila dětská dvojice Olivie Hütterová a Oliver Hawaz, kteří se umístili před ostatními dospělými. Byl to hezký den, který stojí za to si znovu v příští sezoně zopakovat. Hřiště v Benátkách se stále mění a budeme doufat, že v příštím roce si již zahrajeme i na další devítce.
V Benátkách se také uskuteční již druhá Golfová burza, a to v neděli 4. září, kdy je také den otevřených dveří s doprovodným sportovním programem a jsou pozváni jak všichni, kteří se Burzy chtějí zúčastnit a prodat svou nepotřebnou golfovou výbavu nebo věci, tak také i dodavatelé golfových potřeb.
Zveme všechny na tento den na naše hřiště, součástí programu je také 50% fee pro zájemce o hru.

Marcela Chrpová