Kategorie: Titulka, Články

CZECH LADIES GOLF ASSOCIATION obnovuje svou činnost

Po delší přestávce se vracíme k našim dřívějším čistě dámským turnajům, které mnoho z nás již dříve hrálo i pod hlavičkou LADY PARADISE – FIT PRO ŽIVOT GOLF TOUR nebo přímo pod hlavičkou CLGA. Novým sídlem CLGA se stal prestižní GOLF CLUB BEROUN, který bude hostit již příští týden LADIES EUROPIAN TOUR 2020. Naše hráčky si budou moci toto krásné hřiště zahrát za dva dny po skončení LET při stejných podmínkách jako nejlepší golfistky dnešní doby doby včetně Kláry Spilkové. Tento turnaj se koná v Berouně v úterý 2.září za velmi výhodných podmínek. Přihlášení na turnaj zde a nebo přímo na serveru cgf.cz.


LADIES CLGA - VERMIONE CUP

BEROUN – středa 2.září 2020

Přijďte si zahrát na hřiště, kde se odehrává letošní Tipsport Czech Ladies Open a to  za stejných podmínek, jaké jsou připraven pro nejlepší golfistky naší doby!

Pod hlavičkou CZECH LADIES GOLF ASSOCIATION, která obnovuje svou činnost, si můžete zahrát čistě dámský turnaj v našem novém sídle Golf  clubu Beroun.

V rámci občerstvení máme připravenu výbornou snídani, svačinu do bagu včetně pití a oběd po hře – výběr ze tří jídel + moučník.

Při prezentaci obdrží každá hráčka malý dárek od našich sponzorů, a také si můžete  prohlédnout prezentace našich partnerů a vyzkoušet si jejich nejnovější produkty.

Cena: 1.300 Kč (fee,občerstvení,startovné) všechny hráčky
500 Kč (občerstvení,startovné)  hráčky s členstvím G.C.Beroun
Start – postupný od 9.30 hod.

O pitný režim po dobu turnaje se nám  stará společnost ŠUMAVSKÝ PRAMEN. 

Přihlášení: www.golflady.cz kde v sekci přihlašování na turnaje naleznete přihlášku i na tento turnaj, zde můžete  také napsat požadavky na zařazení do flightů.  Nebo také přímo na www.cgf.cz

Další podrobnější info zašleme ještě před turnajem.  Startovní listina bude vyvěšena na serveru cgf.cz v detailu turnaje v neděli  1.9.2020  v 15 hodin.

Na setkání se všemi se těší

Marcela Chrpová
Prezidentka CLGA

 

Dotazy, informace:
Marcela Chrpová, tel. 737 287 288,
e-mail: chrpova@golflady.cz


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaVYBRANÉ NOVINKY

ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2022 zakončila turnajem v Berouně

17.01.2023 | Články

V roce 2022 vládlo v naší tour krásné hřiště v soukromém klubu ROYAL GOLF CLUB BEROUN, kde jsme odehráli celkem 4 turnaje. Ale nechyběly ani Karlovy Vary, Albatros, Dýšina, Konopiště a Mladá Boleslav.

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.