Kategorie: Články

Návštěva v Lapis Diamond Centru

Návštěva v Lapis Diamond Centru Naše Golf Tour se již pomalu stává nedílnou součástí ženského golfového dění u nás a tak není divu, že ke sportovním aktivitám se přiřazují i jiné. Jednou z těchto aktivit bylo i předvánoční setkání uspořádané v mezinárodní šperkařské společnosti Lapis Diamond Centrum, která zde sídlí již třetím rokem . Téměř 50 golfistek a partnerek naší Golf Tour se sešlo v úterý 13.12. v jejich budově v Praze 5.


Po milém uvítání manažerky paní Radky Volhejnové, která nás seznámila s firmou a jejími aktivitami jsme měly možnost si prohlídnout práci mistrů zlatníků. Po prohlídce bylo pro nás připraveno slavnostní pohoštění a za pomoci prodávajících jsme mohly obdivovat na 20.000 růných druhů šperků, které zde jsou vystaveny k prodeji. Majitel firmy p. Türk nechal pro každou z nás vyrobit brož ze stříbra ve tvaru golfistky, která je přesnou kopií našeho loga z webových stránek. Součástí prodeje je i mezinárodní certifikát o pravosti kamenů, samozřejmostí je záruka na opravy a jako naprostá specialita, kterou tato firma nabízí je, že pokud zde šperk koupíte, a během dvou let si jej již z nějakého důvodu nebudete chtít ponechat, můžete jej vrátit a v té samé hodnotě obdržíte nový šperk. Jsou zde šperky stříbrné, zlaté, kombinové, polodrahokamy i drahokamy jako např. smaragdy, rubíny, diamanty různých velikostí. K nabízenému servisu patří také odborné vyčištění přinesených šperků a rovněž tak i opravy jak nových tak i starožitných šperků. Pro hráčky a partnery naší Golf Tour poskytuje firma velmi výrazné slevy. V rámci svých služeb firma nabízí také podrobné informace o nabídkách a novinkách, které zašle na mailovou adresu.
Protože se této schůzky nemohlo mnoho z nás z pracovních důvodů ke konci roku zúčastnit, budeme toto setkání opakovat ještě v počátku příštího roku.

S firmou Lapis Diamond budeme v příštím roce spolupracovat a tak se již dnes můžeme těšit na krásné výrobky jejich zaměstnanců.

Za Lady Paradise Golf Tour

Marcela Chrpová
load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.